Kdo jsme?

OBSCUREFREAKS.CZ

Jsme nevšední organizace, zabývající se alternativní kulturou. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí rozvoje subkulturní scény v České republice. Spolupracujeme s talentovanými umělci, kteří se nebojí experimentovat a posouvat hranice svého oboru. Organizujeme subkulturně orientované akce, které se jen tak nevidí již od roku 2016.


Více o členech

Souhlasím s ochranou osobních údajů. Beru na vědomí, že mé osobní údaje budou uchovány pouze po dobu, nezbytnou k vyřízení mého dotazu.

QnA

Zjistit více informací

„Co je obscurefreaks.cz?“

Projekt skupiny nadšenců do alternativního umění a současného dění v oblasti subkultur. Cílem našeho projektu je posouvat hranice pohledu veřejnosti na alternativní kulturu.

„Jak vypadají vaše akce?“

Našim cílem je pořádat akce jinak než je v naší republice zvykem. Inspiraci primárně čerpáme ze zahraničí. Každá naše akce má jiný motiv.

„Pro koho jsou akce určeny?“

Na našich akcích si na své přijdou jak milovníci netradičních show, tak i fanoušci klasických klubových párty. Každá naše akce je jedinečná a zaměřuje se na specifické publikum.

„Rozšiřujete váš projekt?“

Určitě! Jsme vždy rádi za jakýkoliv podnět k zlepšení, ale i možnosti spolupráce s lidmi ve scéně nebo novými projekty.

„Proč vás číst pravidelně?“

Poskytujeme vám stále nový obsah z alternativní scény. Snažíme se být objektivní a nabízet vám široké spektrum názorů a informací.

„Jak se mohu zapojit?“

Staňte se aktivním členem obscurefreaks.cz, abyste mohli pomoct alternativní scéně. Nechte se inspirovat komunitou a její krásnou rozmanitostí.

Fotografie Davida Frydrycha

Newsletter

Zasílat aktuality

Souhlasím s  ochranou osobních údajů. Budu získávat aktuality a pozvánky k událostem na e-mail. Odvážně se pouštím do míst, kam se vydalo již 160 spokojených odběratelů. Odebírání newsletteru mohu kdykoli zrušit.