Náhledová fotografie

Rozhovor | Rozhovor se zakladatelem Infernalismu Sandrem Dragojem

Sandro Dragoj — malíř, spisovatel a básník, kterého jen tak někdo nepřehlédne. Založil uměleckou skupinu Infernalismus a spolupracuje s podnikem Dark Velvet Cafe Bar & Absinth club jako kurátor.

Náhledová fotografie

Příspěvek | V zajetí provazů: Úvod k Shibari

Ženská i mužská těla bez možnosti pohybu, jutová lana pevně objímající jejich těla při svitu svíček i reflektorů, výbuchy emocí, slzy, pláč i euforie.

Náhledová fotografie

Téma | Tvořme a nechořme

Je důležité v dnešní, mírně apokalyptické a hysterické době, být pozitivní. Ne samozřejmě pozitivní na COVID-19, ale mít pozitivní naladění a pozitivní myšlení!

Náhledová fotografie

Pozvánka | Oslavte narozeniny s Clubbers Die Younger!

První livestream z dílny Obscure Freaks, který proběhne již v tuto sobotu 16. 5. 2020 na Youtube!

Náhledová fotografie

Rozhovor | Rozhovor s vesmírnými průzkumníky Space Love

Space Love, to je Aka 47 a Voodoo808, výzkumné duo z hvězd, jejichž revírem je planeta Země a jejich tempo je více než nadsvětelná rychlost. Z práce se stala vášeň, z jich samotných největší fanoušci lidství.

Náhledová fotografie

Téma | Mezigalaktická audiovizuálně časoprostorová romance Space Love

"Mezigalaktická audiovizuálně časoprostorová romance." - tak se definuje uskupení Space Love. Členové projektu Vojtěch Vojkovský a Andrea Vojkovská představují jedinečné spojení audiovizuální tvorby. Space Love je dlouhodobým projektem, který se vyznačuje pestrými vizualizacemi a specifickým zvukem. Celá spolupráce stojí na třech hlavních pilířích, které je důležité zmínit.

Náhledová fotografie

Téma | Vyjádření k plánovaným akcím projektu Obscure Freaks

Oznámení o změnách týkajících se nadcházejících akcí z důvodu nařízení Úřadu vlády České republiky ohledně situace spojené s koronavirovou epidemií.

Náhledová fotografie

Téma | Nekompromisní duo Stolze Jugend a jejich nové album Revenge

Český projekt Stolze Jugent vypustil do světa EP s názvem "Revenge".

Náhledová fotografie

Pozvánka | Páté pokračování taneční fetish akce Freak Show

V pátek 24. dubna 2020 se můžete těšit na páté pokračování akce Freak Show v brněnském klubu Melodka. Pojďte se tedy podívat, co vše jsme si pro vás připravili!

1 2 3 4 5