photo: © Denis Stolarik, zdroj: hellgalerie.cz

Na Alterno jedině v dresscode

Na akci jsem zavítal poprvé, jelikož mě zaujal popisek i povinný dresscode. Ten se skládal z materiálů jako kůže, latex, PVC. Velmi vítána byla také nahota doplněná o nějaké luxusní spodní prádlo či harnessy. 

Po vstupu na akci a odložení kabátů všichni přítomní odložili i stydlivost a šli se bavit. Akce mířila na lidi, kteří nechtěli Valentýna trávit pouze u “obyčejné” bonboniéry a květiny. Přijít jste tak mohli zejména v páru, ale i single jedinci zde našli své místo. Díky svítícím náramkům jste mohli dát ostatním najevo, že máte zájem se seznámit.

Alterno: Valentine 2023
Není nic lepšího než si v bezpečné atmosféře užít všechny své neřesti, photo: ©Agience, zdroj: hellgalerie.cz

Divoké valentýnské zpestření    

Akce byla vydařená hlavně díky perfektní organizaci a zpestřujícím prvkům. Například krabice s otvory na ruce, do které si mohl kdokoli k tomuto svolný vlézt a vydat se napospas zvědavým dotekům.

K dispozici zde bylo také lehátko, na kterém jste mohli ležícího partnera (či úplně cizího člověka!) pomocí rukavice s ostrými hroty masírovat a dráždit na zádech, žebrech a vlastně kdekoliv po těle.  

V dolních prostorách zase spolupořadatelé z Bug shopu připravili tabuli pro poslušné i neposlušné školačky a školáky. Za trest samozřejmě nedostali pětku, ale pár ran na zadek.

Alterno: Valentine 2023
Kromě hracího nábytku byli k dispozici privátní koutky a play arény, photo: ©Agience, zdroj: hellgalerie.cz

Žhavá atmosféra a hudba     

Zraku lahodilo živé vystoupení burlesky Madeleine De Sade, ale program celé akce také zpestřovali sami návštěvníci svými hrátky. Vidět jste tak mohli třeba riggery vázající slečny na železné kruhy připevněné k tyči uprostřed sálu. 

Celou akci provázel hudební doprovod pod taktovkou zkušených DJs, a hudba se tak rozléhala po celém hlavním sále. Hlasitost byla přitom vyladěná tak, aby lidé u mixážního pultu mohli tancovat a ti vzadu si mohli nerušeně povídat.

Pokud chcete zažít intimní atmosféru, vyzkoušet něco nového a divokého, nebo si jen poslechnout skvělou hudbu a ochutnat drink v prostředí, kde není možno kohokoli soudit nebo být souzen, můžete se připravit na další dvě obdobné akce již tento duben a březen!

Alterno: Valentine 2023
Vychutnat jste si mohli i pohledy na návštěvníky, kteří se rádi předvádějí, photo: ©Kryštof Peterka, zdroj: hellgalerie.cz

Jsou to Alterno: Easter 2023 (15.4) konající se v Mecca Club Prague a Alterno: Rave 2023 (12.5.) v (rovněž pražském) Tresor Clubu. Obě akce začínají ve 21:00 a končí obvykle v 5:00. Vstupné je v obou případech 600 Kč.

Freak Show 2023 se blíží!

Vyznavači energické hudby, lascivních BDSM hrátek a erotických vystoupení se můžou také těšit na letní fetish párty Freak Show v brněnském klubu Melodka, která se bude lesknout latexem a ve vzduchu bude cítit žhavá nestoudnost.

Čekají vás nevázané shibari vystoupení, neo-burlesque show i tradiční BDSM koutek pro všechny, kteří rádi zlobí. O vaše uši se postará bohatý zástup DJs, kteří budou z repráků valit rytmy dark electra, dance, rave i syrového industrialu. Rozhodně je na co se těšit!

Označ se na stránce události Freak Show - Friday | Brno 2023 nebo sleduj obscurefreaks.cz a buď v obraze o všech novinkách.

Některé vystupující můžeš znát ze starších ročníků nebo našich rozhovorů. Třeba rozvernou dvojici Kinkyloove, spankera a riggera Frydazze nebo DJe IceDoll, který to roztočí na after party.