Náhledová fotografie

Pozvánka | Oslavte narozeniny s Clubbers Die Younger!

První livestream z dílny Obscure Freaks, který proběhne již v tuto sobotu 16. 5. 2020 na Youtube!

Náhledová fotografie

Téma | Mezigalaktická audiovizuálně časoprostorová romance Space Love

"Mezigalaktická audiovizuálně časoprostorová romance." - tak se definuje uskupení Space Love. Členové projektu Vojtěch Vojkovský a Andrea Vojkovská představují jedinečné spojení audiovizuální tvorby. Space Love je dlouhodobým projektem, který se vyznačuje pestrými vizualizacemi a specifickým zvukem. Celá spolupráce stojí na třech hlavních pilířích, které je důležité zmínit.

Náhledová fotografie

Rozhovor | Rozhovor s vesmírnými průzkumníky Space Love

Space Love, to je Aka 47 a Voodoo808, výzkumné duo z hvězd, jejichž revírem je planeta Země a jejich tempo je více než nadsvětelná rychlost. Z práce se stala vášeň, z jich samotných největší fanoušci lidství.

Náhledová fotografie

Téma | Vyjádření k plánovaným akcím projektu Obscure Freaks

Oznámení o změnách týkajících se nadcházejících akcí z důvodu nařízení Úřadu vlády České republiky ohledně situace spojené s koronavirovou epidemií.

Náhledová fotografie

Téma | Nekompromisní duo Stolze Jugend a jejich nové album Revenge

Český projekt Stolze Jugent vypustil do světa EP s názvem "Revenge".

Náhledová fotografie

Pozvánka | Páté pokračování taneční fetish akce Freak Show

Popisek: V pátek 24. dubna 2020 se můžete těšit na páté pokračování akce Freak Show v brněnském klubu Melodka. Pojďte se tedy podívat, co vše jsme si pro vás připravili!

Náhledová fotografie

Téma | Stručný pohled na vývoj gotické subkultury

V tomto článku se pokusím zmínit hlavní pilíře na kterých stojí gotická subkultura s ohledem na nejvyšší možnou objektivnost. K informacim v tomto článku jsem došel díky vyhledávání na internetu a pohybem ve scéně. Tento článek slouží jako pokus o sjednocení základních informací o vzniku subkultury.

Náhledová fotografie

Téma | The Sisters of Mercy ohlásili evropské turné

Sisters of Mercy se vrací s evropskou tour, která česku se bohužel vyhne.

Náhledová fotografie

Rozhovor | Rozhovor s mimozemskými Angelzone

Experimentální směsice mystického industrialu, EDM, ambientu a uhrančivých nepozemských kreací tanečnice Ayaly. Pozvání k rozhovoru přijal Chrom, který stojí za hudební stránkou projektu.

Náhledová fotografie

Rozhovor | Rozhovor s hudebními experimentátory Stolze Jugend

Večerní program odstartuje projekt z hlubin Ostravy Stolze Jugend. Kapela, která vznikla jako hudební projekt, jenž využívá nezmapované vody industriální hudby. S charakteristickým hutným zvukem a neotřelým rytmem v podobě D-beatu ignoruje žánrově zavedený Industrial beat. Tím představuje zcela jedinečný zážitek pro posluchače EBM hudby.

Náhledová fotografie

Pozvánka | Grave Night představuje dvoudenní párty a je na co se těšit!

Nová událost pořádaná týmem projektu Obscure Freaks ve spolupráci s týmem SPAD představuje třetí pokračování akce Grave Night. Již v tento moment je sestava účinkujících více než lákavá. Podívejme se tedy blíže na to, co vás na Pražském pokračování Grave Night čeká.

Náhledová fotografie

Rozhovor | Rozhovor s německou producentkou Dariou Leere

Její první díla byla ve spojení se skupinou Monowelt, se kterou vydala dvě alba, která si získala srdce mnoha posluchačů. Pochmurná atmosféra prvního sólo alba Fragmented identity svedla Dariinu tvorbu na cestu do nitra temných zákoutí hudby, kde vzdává hold starým časům. K tomu jí dopomáhají klasické analogové nástroje. V rámci toho také využívá prvků gotické a EBM hudby a tuto fúzi označuje jako “Aggressive romance”.

Náhledová fotografie

Rozhovor | Seznamte se s pražskými Das Funus

Kapela, která lásku k synthetizátorům prostě nezapře. Projekt, který vznikl z popela kapely The Crypt, převzal nejen její logo, ale i několik skladeb. Není řeč o nikom jiném než o Das Funus, kteří vystoupí na Grave Night v Brně.

1 2 3 4 5