Tak jako každý rok, hromadu pečlivě vybraných kapel a doprovodný program. Letos se dá v lineupu festivalu najít jak mnoho novějších kapel a projektů, tak velmi zvučná a léty prověřená jména.

Co se týče pátečního programu, tak paradoxně první větší vlna ochlazení příjde ze slunné Itálie, o kterou se postará frozenwave formace Frozen Autumn, která tu za roky své existence vystoupí vůbec poprvé!

The Frozen Autumn "Tomorrow's Life"

Další kapela, kterou určitě nejde přehlédnout a netřeba ji nijak představovat jsou legendární Christian Death. Myslíme, že v tomhle případě není potřeba nic dodávat. Za zmínku určitě stojí i to, že se v pátek na pódiu představí plzeňský solo projekt Isiolia, který bude letos jako jediný reprezentovat místní hudební scénu.

CHRISTIAN DEATH - BEAUTIFUL (OFFICIAL VIDEO)

V sobotu si příjdu na své příznivci tvrdé elektroniky, jelikož v prostorách Fuchs2 vystoupí švédští Wulfband a o finále, alespoň co se týče kapel, se postará islandské trio Kaelan Mikla, kapela, která se těší oblibě samotného Roberta Smithe. Po odehrání poslední kapely se až do rána budou o hudbu starat DJs, dokud se netopýři nerozletí do svých úkrytů, aby se zase za rok mohli na konci srpna znovu setkat a pořádně protáhnout křídla.

Kælan Mikla - Sólstöður

V rámci akce bude také již zmíněný doprovodný program, jehož součástí je například již tradiční piknik, který tentokrát proběhne přímo na zmíněném ostrově, jen pár metrů od klubu Bike Jesus. Pro bližší informace a celý seznam kapel doporučujeme navštívit stránky pořadatele a jejich facebookovou událost.