Novinka

Elektro-Pop a Projekt203 vydává průřez celou tvorbou s názvem REPLAY

Elektro-popové seskupení Projekt203 - Ondřej Pešek, Sissi Enns a Marcel Orth, vydává kompilaci své nejpovedenější práce posledních 16ti let pod názvem Replay.

Keď sme vydali album Vírus, ozvalo sa kopec ľudí. Hovorili, že je síce pekné, že sme spravili bodku za našou tvorbou a ohlasujeme nový začiatok, ale že by radi doma počúvali i to, čo bolo pred ňou, teda staršie skladby, ktoré hrávame na koncertoch a ku ktorým sa nevedia dostať, nemôžu ich nikde zohnať a stiahnuť si ich. Rozhodli sme sa teda k tomuto kroku a nahrali sme naše staré pesničky v profesionálnom zvuku.- Ondřej Pešek. Posluchači si tak konečně budou moci poslechnout některé songy z předešlé tvorby jako je například Vlčia svorka, Sirény, Upírska vašeň a další v plné studiové kvalitě.

 

Na průřezu jejich tvorby strávili něco přes půl roku, mixu a celkového masteringu alba se chopil Lukáš Sadloň z nahrávacího vydavatelství TC Lemons se kterým skupina plánuje i delší spolupráci .Co se týká albumartu toho se ujal člen kapely Marcel Orth který s kapelou spolupracoval v dřívějších letech pouze externě. Samotný art znázorňuje jakýsi pohled do sklepa. Ten představuje název alba který byl pracovně označen jako “Staré veci”.

 

Kompletní kompilaci si můžete poslechnout na bandcamp.com a během dubna ji zájemci najdou i na Spotify, iTunes, Deezer nebo na síti YouTube.

Živé premiéry alba se můžete dočkat v bratislavském klubu Hopkirk. Akce události na síti facebook: Projekt203 Replay release koncert & Cyber Heresy after párty


Klíčová slova: Novinka Bodybeat Dark Cdy

Fotografie redaktora Daniel Dobrý | 16. 04. 2019