Keď sme vydali album Vírus, ozvalo sa kopec ľudí. Hovorili, že je síce pekné, že sme spravili bodku za našou tvorbou a ohlasujeme nový začiatok, ale že by radi doma počúvali i to, čo bolo pred ňou, teda staršie skladby, ktoré hrávame na koncertoch a ku ktorým sa nevedia dostať, nemôžu ich nikde zohnať a stiahnuť si ich. Rozhodli sme sa teda k tomuto kroku a nahrali sme naše staré pesničky v profesionálnom zvuku.- Ondřej Pešek. Posluchači si tak konečně budou moci poslechnout některé songy z předešlé tvorby jako je například Vlčia svorka, Sirény, Upírska vašeň a další v plné studiové kvalitě.

 

Na průřezu jejich tvorby strávili něco přes půl roku, mixu a celkového masteringu alba se chopil Lukáš Sadloň z nahrávacího vydavatelství TC Lemons se kterým skupina plánuje i delší spolupráci .Co se týká albumartu toho se ujal člen kapely Marcel Orth který s kapelou spolupracoval v dřívějších letech pouze externě. Samotný art znázorňuje jakýsi pohled do sklepa. Ten představuje název alba který byl pracovně označen jako “Staré veci”.

 

Kompletní kompilaci si můžete poslechnout na bandcamp.com a během dubna ji zájemci najdou i na Spotify, iTunes, Deezer nebo na síti YouTube.

Živé premiéry alba se můžete dočkat v bratislavském klubu Hopkirk. Akce události na síti facebook: Projekt203 Replay release koncert & Cyber Heresy after párty