Okázalá, netroufalá, kontroverzní, co dodat to je Love Me Harder. Fetish/BDSM událost s bujarým programem pod taktovkou a vedením alternativních umělců v Brně, hlavním městě kultury. Akce kde můžete odhodit veškerý stud. Veselit se tu můžeme nad pohledy bezmocných, nemilosrdně svázaných mužů, žen ale i svérázných domin.

A na co se můžeme těšit? Moderátorkou večera bude působivá milovnice latexu a ponižování mužů Slavěna Albastová. O skvělý program se postará pražský rigger Ardent, adrenalin nám rozproudí rodák Markýz Bláža se svými sličnými dámami. Zkrátka nezůstanou ani milovníci těsného objetí provazů, jejichž touhy naplní Joan von Brook se svým mistrovsky zvládnutým uměním shibari.

Sami můžete akci ještě povýšit a to svou vlastní invencí v dresscode! Organizátoři akce doporučují jakoukoliv část oblečení, nejlépe v našich milovaných materiálech latex, PVC nebo kůže. Vedle ovšem nešlápnete ani s ultimátní přirozeností-nahotou. Akce se drží zásady SSC, aby bylo zajištěna bezpečnost a komfort všech příchozích.

Organizátoři Gabriela Povrazniková a Petr Kargan o akci hovoří takto:

Jsme přesvědčeni, že v každém člověku, kterému fetish tématika není cizí, tepe i umělecké cítění. Proto jsme se rozhodli spojit dosud nespojené. (...) U nás tě nikdo nebude soudit. Nikdy. Nejdůležitější pro nás je, aby ses po celou dobu cítil dobře a odnesl jsi krásný zážitek.


Co dodat, doražte a milujte se ještě víc. Celá akce proběhne již 5. února v legendárním klubu Fléda. Vstupenky a další info naleznete na oficiální události Love me harder zde.