altcommunity

Články

Nové album Bring Me The Horizon s názvem “a m o” je tu!

Ačkoli původní datum vydání tohoto alba bylo stanoveno na 11. leden 2019, vyšlo očekávané album dne 25.1.2019. Ani my nemohli nechat tuto skutečnost bez povšimnutí a přinášíme vám proto přímo tento článek.

BMTH zveřejnili 21. října druhý singl z alba ”a m o” s názvem “Wonderful lifeˈ. Neváhejte si ji také poslechnout!


Vedoucí skladba “Mantra” měla svou premiéru na rádiu Annie Macˈs BBC Radio show 21. srpna, v niž se zpívá „Do you wanna start a cult with me?“, tato věta se objevila na billboardu, který kapela zužitkovala při svém návratu. Billboard, který se nacházel v Londýně, zobrazoval ikonografii, kterou skupina dříve používala. V domnění, že se z toho stane pouze teaser kampaň pro nové věci s BMTH tématikou, doprovázela ji stránka, která slibovala „Salvation will return“ 21. srpna - datum, kdy byla vypuštěn nový single ”Mantra”.

Kdy se můžeme na BMTH těšit?

Nejen, že před sebou má tato fenomenální nezapomenutelná skupina velké turné, ale ani na Českou republiku se nezapomíná a letošního roku se na ně jako na jedny z hlavních účinkujících můžeme těšit na Rock for People v Hradci Králové a to 4.-6.července spolu s Rudimental Live nebo Kodaline z českých kapel se můžete těšit například na Vypsanou Fixu, MIG 21 nebo například CocotteMinute.
SammyFoxx | 24.1 2019 12:34 Sdílet na facebooku Sdílet na twitteru

Notice: Trying to get property 'num_rows' of non-object in /home/users/rudyharsher1/obscurefreaks.cz/web/loader.php on line 215
Omlouváme se ale někde nastala chyba.