Jeho hlavní myšlenkou tvorby, je tvořit hudbu, která Vás dokáže pořádně rozhýbat na parketě, doma, prostě kdekoli, kde máte chuť si zatančit a popít s přáteli, ale hodí se i k hlubokému rozjímání při pozorování hvězd na obloze s cigaretou v ruce. Jeho texty nutí k zamyšlení, jeho tóny zase k tanci.

Velkým vzorem zpěváka jsou výše uvedené kapely, ale vzhlédl se i v našem velmi talentovaném zpěvákovi Petru Mukovi a jeho tvorbě v kapele Oceán. Je to zkrátka muž mnoha talentů a mezi jeho cíle dělat originální hudbu, zdokonalit co nejlépe své dovednosti zpěváka a dát textům uměleckou hloubku, patří i dokonalé sladění písně s klipem.

V klipu Osudem souzený můžeme vidět všechny tyto prvky v kombinaci s klipem, který si vzal na starosti slovenský kameraman Adam Mogyorosi.

Ať už si poslech chcete užít kdekoli a jakkoli, doporučuji zhlédnout alespoň jeden videoklip, který s celou atmosférou písně ladí a dokáže na Vás udělat dojem tak, jako na naši redakci.

Petrofski - Osudem Souzený (Official Music Video)


Přes léto se zpěvákovi podařilo vydat ještě jeden vyložen letní hit.

Petrofski - Babylon (Official Music Video)


Pár slov od Petra:
Hudbě se věnuju od mala, začal jsem hrou na kytaru a také zpíval v kostelním sboru. Věnoval jsem se dost poezii a v 15 zhudebnil text a tím vznikla první skladba. Od té doby jsem tomu propadl, zkoumal obecně hudbu, produkci a vše okolo. 

Po gymplu jsem se odstěhoval od UK kde jsem vystudoval obor populární a komerční hudba.

Vystudovaný a s diplomem jsem se vrátil do ČR a usídlil se v Praze. Mimo mé hudební aktivity pracuju pro INTERGRAM jako analytik mediálních a kulturních sektorů. Volný čas věnuji hudbě, skladam nové pecky, produkuji, snažím se stále zdokonalovat a vymyslet něco nového.