© obscurefreaks.cz

Foto: APhoto.cz
Model: Petra Slováková
Logo: Daniel Dobrý

Úvod

Czech Steampunk je projekt, který vznikl roku 2015 se záměrem podpory české a slovenské steampunkové scény. Projekt založila česká steampunkerka Petra Slováková a mimo prezentace tuzemských tvůrců poskytuje stránka podporu událostí, které mají něco společného s tématem steampunku. Snažíme se lidem přinášet i nejnovější a nejzajímavější zahraniční tvůrce, díla a fotografie. Rádi bychom rozšiřovali povědomí o steampunku, a to nejen u nás.


Pro aktuality sledujte projekt obscurefreaks.cz na facebooku nebo instagramu.Náhledová fotografie

Téma | Jsem steampunker!

Po revoluci se roztrhl pytel s možnostmi fenoménu, kterému já říkám „Alternativní osobní světy“. Protože patřím k lidem, kteří tyto možnosti využívají měrou téměř až hojnou, pokusím se o tom něco napsat.

Náhledová fotografie

Téma | Tvořme a nechořme

Je důležité v dnešní, mírně apokalyptické a hysterické době, být pozitivní. Ne samozřejmě pozitivní na COVID-19, ale mít pozitivní naladění a pozitivní myšlení!

Náhledová fotografie

Rozhovor | Rozhovor se steampunkery Clockwork Animals

Stránka Obscure Freaks vám přináší rozhovor s první českou steampunkovou kapelou Clockwork Animals z Brna. Naše pozvání přijali dva členové kapely a to Mors a Palma.

Náhledová fotografie

Téma | Hele vole nemám páru 4!

Již po čtvrté zveme všechny milovníky steampunku na největší tématický festival Nemám páru, který se uskuteční 27. října v Brně. Akci bude letos hostit umělecká galerie MorsArt, kde si pro vás připraví také plno skvělých drinků a tématické občerstvení. Pr

Zobrazit všechny články

Kontakt