Dnešní večer vám přinese hromadu temných a kytarových pecek od naší nové DJ Crew. Můžete se těšit nejen na nováčky, jako je Mikuláš Hrdlička, který se zde představí jako DJ Batplug, ale nebudou zde chybět ani stálice goth scény jako jsou například DJ Ice z kapely Das Funus nebo DJ Boogie Bat.
Jako první se nám za pultem představí DJ Batplug, kterého nejspíše někteří z vás potkali pouze pod jménem Mikuláš. Pod jeho taktovkou zazní hudební konstelace té nejprofláknutější kytarové gotiky generace našich rodičů.
Také vás překvapí DJ Ice, který je známou tváří pražského undergroundu. Věnuje se především Dark Wave projektu Das Funus. Není proto divu, že se od něj dočkáte nekompromisní nálože gotiky a temného EBM.
DJ Boogie je umělec, DJ undergroundové scény a člen norské deathrock kapely Batboner, kde uplatňuje své nadání jako vokalista. Přes jeho široký hudební repertoár bude část dnešního večera plout na vlně čistého deathrocku světové underground scény.
A v neposlední řadě se pod nickem DJ HARSHER ujmu pultu já. Ode mě se dočkáte tanečních pecek ze světa temného Synthpopu a Dark Wave.
A to nejlepší nakonec! Jelikož se jedná o premiéru akce, vstupné je zcela zdarma! Tak na co ještě čekáte? Oprašte kabáty, naleštěte boty a doražte si užít neopakovatelnou atmosféru večírku Grave Night. Garantuji vám, že to bude jedna z těch nocí, pro které žijeme!
Uvidíme se v 20.00 hodin v klubu Illusion!