1. Mohli byste se na úvod představit? 

Čauky, jsme Voodoo808 a Aka 47, výzkumný duo z hvězd. Oba děláme grafiku, Voodoo dělá ještě ke všemu hudbu, máme mimčo, pět koček a malej domeček se zahradou u lesa. Teď jsme si pořídili 5G internet, takže můžeme vysílat do vesmíru nejen my, ale i všechny kočky, co chcem, kdy chcem a jak chcem. Je to jízda!


  1. Jak projekt Space Love vznikl? 

Vojta mě sbalil na internetu, a protože jsme byli každej v jiný zemi, já v ČR a Vojta v UK, rozhodli jsme se tak žít spolu alespoň virtuálně. Dělali jsme si různý koláže, kam jsme se navzájem dosazovali, a založili si jen tak z plezíru na facebooku stránku s názvem Space Love, protože prostě naše láska lítala prostorem. Tyhle srandičky provozujeme dodnes, viz Space Love instáč @spacelove666.


  1. Jakým způsobem se reflektuje vaše tvorba jako jednotlivců do Space Love?

Tohle je dost složitá otázka, prostě já dělám po svým vizuál a Vojta dělá po svým hudbu a dohromady se to nějak fúzuje (smích).


  1. Mohli byste něco málo povědět o vašem přístupu k vystupování?

K tomu asi můžeme říct jenom to, že vystupujeme rádi. Je to super vytvořit vlastní audiovizuální časoprostor a existovat v něm s lidma, který na ten koncert přišli. 


  1. Najde se u vás nějaká historka z vystoupení, která by mohla čtenáře zajímat?


Jako myslíš nějakou veselou historku z natáčení à la Space Love? Hele to je snůška blbě zapnutejch miců a přešlehnutejch light designů, díky kterým není vidět ani kapka naší projekce, plus různejch podivnejch individuí na parketu nebo dotazů, jestli tam nemůžeme pustit Majkla. Ale Vojta jednou viděl UFO, ale to nebylo na koncíku, ale u nás na chatě. 


  1. Jak prožíváte aktuální situaci vzhledem k současnému opatření vlády?

Z nějakého důvodu jsme začali oba dva víc makat, asi že nám došlo, že je čas v tomhle wetwaru omezenej? Nevím, každopádně oba jsme začali cvičit, vypracovali jsme si denní strategický plán na hlídání mimča, vaření jídla a péče o kočky tak, abychom se oba mohli plně a ještě víc ponořit do naší práce. Vojta začal streamovat vytváření beatů jak divej a já zase pracuju co tejden na RECREATION grafikách a ob týden dělám na střídačku posty pro Space Love a na svůj kanál. A do toho jsme založili rodinnej podnik ufosport.cz, kde soustředíme plody naší práce, ha, tam se prostě dají najít všechny možný merche k našim společným i jednotlivým projektům. Plánujeme ještě další věci, ale o těch nebudu teď mluvit, jsem pověrčivá.  


  1.  Máte v plánu vydat v blízké době nějaký nový materiál?

No určitě se hodně bavíme o dalším klipu, jen je to vzhledem k tomu, že se ještě neumíme naklonovat docela challenge. Ale vyrobili jsme si teď ve sklepě improvizovaný studio s velkým green screen plátnem, tak nám třeba UFO bůh pomůže a klip vznikne. Asi po sto letech


  1. Nějaký vzkaz pro čtenáře našeho webu?

Milujeme vás a pomáháme vám!