1. Kdy a proč jsi začala s focením?

Přibližně asi před 2 lety. Nejdřív to začalo jen kamarádským focením. Fotila jsem nádherné Pin up šaty, pak přišel postupně latex a spodní prádlo.
Stát modelem mě velmi baví a naplňuje. Pomáhá mi to i s mým nízkým sebevědomím.

2. Jak ses dostala k latexu, co Tě k němu přivedlo?

K latexu jsem se dostala vlastně přes mé přátele se kterými jsem se stýkala na střední škole. Byla jsme taková banda úchylů co pravidelně chodila zasednout k pivečku. Hlavně nás to bavilo protože jsme chodili v našich fetishich. U stolu nikdy nechyběla nějaká roztomilá kočička, domina s důtkama u pasu ve vysokých kožených botech a pár latexových příznivců. Tam jsem zjistila jak je latex na dotek a na pohled naprosto úžasný. Ty hladké povrchy mě prostě uhranuly. Svůj první latex jsem si pořídila na Prague Fetsh week 2016. A teď si nechávám dělat latex na míru od Hololatex.

3. Jak se Ti líbil loňský PGT a budeš chtít jet i letos?

PGT 2017 byla vlastně moje úplně první gothic akce na které jsem kdy byla. A byla jsem naprosto nadšená. Atmosféra byla úžasná. Výborný hudební výběr. Lidé ustrojení do tech nejkrásnějších modelu co jsem kdy viděla. Tento rok 100% přijdu znovu. Už teď vymýšlím co si vezmu na sebe!

4. Na jaké největší akci jsi kdy byla? (koncert apod.)

To se takto opravdu špatně porovnává. Velkolepá a naplňující může být i malá akce.
Ale největší akcí bych řekla asi Prague Fetish week 2018 kde jsem vystupovala i jako modelka.

5. Jaký žánr a kapely nejraději posloucháš?

Mám ráda jak gothiku tak metal. Nerada zůstávám jen u jednoho žánru nebo kapely.

6. Na co ve svém životě nedáš dopustit?

Nedokážu vyjít ven bez namalovaných rtů a neučesaných vlasů. Ale rozhodně nenechám nikoho zasahovat do mého oblékání, líčení a stylu života. Jsem strašně moc šťastná za lidi co mě obklopují a podporují v tom jaká jsem.

7. Máš nějaký vzkaz pro čtenáře Obscure Freaks?

Jděte si za tím co opravdu chcete a nehleďte okolo sebe.

Poslouchejte hudbu která vás naplňuje a ne tu co udávají trendy nebo vám škatulkuje styl který nosíte. A na každém prožitém dnu zkuste najít něco co vám vykouzlí úsměv na tváři.