Členové

Jako tým žijeme podle svých pravidel ve všem, co děláme. Snažíme neustále inovovat a posouvat se dál, řešíme problémy a pracujeme společně, abychom spojili alternativní scénu. Každý člen má jinou přednost, jejíchž spojením máme možnost tvořit jedinečný projekt.

Organizátoři

POŘADATELÉ AKCÍ

Daniel Dobrý

VEDOUCÍ PROJEKTU

Student TIM na Filozofické fakultě MU v Brně. Specializuje se na brand stránku projektu a jeho propagaci. Je hlavním programátorem webu a organizátor Freak Show a Grave Night. Mimo jiné ale pracuje na audiovizuálním projektu Imuzak.

David Harrer

ORGANIZÁTOR

Student FF anglického jazyka a literatury na Ostravské univerzitě. Specializuje se na reportáže a novinky ze světa gotické subkultury. Kromě toho se věnuje produkci elektronické hudby v kapele Plague Called Humanity.

Lucy BladeRain

KONZULTANTKA

Fetish, pin-up a cosplay modelka, moderátorka, performerka, zakladatelka akce Fetish Fever Brno na volné noze. Mimo jiné se věnuje návrhářství originálních designů kostýmů ale i doplňků.

Burijan Vít Trčka

ORGANIZÁTOR

Organizátor kulturních akcí s cyberpunkovou a post-apokalyptickou tematikou. Je také pořadatelem každoměsíční akce Body Beat v Praze. DJ, skladatel, audiovizuální experimentátor, grafik.

Ayala Setara

PROGRAMOVÁ ŘEDITELKA

Tanečnice kombinující nejrůznější styly od čínského pavího tance přes Tribal Fusion po butó. Učitelka tance. Zakladatelka postapokalyptické tanečně-divadelní skupiny Wasteland Dancers. Tanečnice skupiny Angelzone.

David Frydrych

ORGANIZAČNÍ ASISTENT

Pražský člen projektu Obscure Freaks, který má na starost BDSM koutek akce Body Beat. Fetish model, spanker a rigger. Na české fetish scéně se pohybuje zhruba pět let a již dva roky se věnuje také organizaci tématických BDSM akcí.

Martina Bellovičová

ORGANIZÁTORKA

Hlavní organizátorka Brněnských akcí se subkulturní tematikou, jako je například Clubbers Die Younger, Nemám páru nebo Danse Macabre. Mimo jiné je členkou první steampunkové kapely s názvem Clockwork Animals.

Sandro Dragoj

PR SPECIALISTA

Výtvarník a poeta. Je zakladatelem umělecké skupiny Infernalismus, kurátor podniku Dark Velvet cafebar a především neúnavný tvůrčí kreativec.

PR team

TVŮRCI TEXŮ

Candy Teru

NÁBORÁŘKA

Alternativní shibari a cosplay modelka. V Obscure Freaks se věnuje především práci na modelingovém projektu Freak Dolls. Mimo jiné provozuje kadeřnický salon Teru the Hairstylist.

Julie Štormová

GRAFIČKA A COPYWRIGHTERKA

Studentka VOŠG Hellichova v Praze. V týmu se podílí na přípravě grafických návrhů a copywritingu. Dále se angažuje jako grafik pro hororový večírek Blood Ball. Jejím šálkem kávy je malba, hudba a umění v různých podobách.

Francesca Feliciani

COPYWRITERKA

Studentka Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni, oboru Nová média. V projektu pracuje na přípravě propagačních textů pro stránku. Mimo jiné svůj čas věnuje fotografii a filmové tvorbě.

Soft

COPYWRITERKA

Brněnská členka projektu Obscure Freaks. V projektu zastává funkci PR specialistky. Ve svém volném čase se zajímá o fetish komunitu ale i jiné subkutury.

Lai6

REDAKTOR A COPYWRIGHTER

Dark art výtvarník a hudebník. Resident DJ pražské akce Body Beat. Na hudební scéně se aktivně pohybuje více než 15 let. V projektu se zaměřuje na tvorbu článků a propagačních textů. Mimo jiné je spoluzakladatel kapely Clytor a kytarista a zpěvák v kapele TransYnaptiC.

Redaktoři

TVŮRCI ČLÁNKŮ

Ben Bednárovič

ŠÉFREDAKTOR

Studuje na Fakultě sociálních studií MU v Brně. V projektu řeší organizační stránku redakce a specializuje se na řádné fungování teamu.

Robert Brtník

REDAKTOR

Student Kulturních studií na Filozofické fakultě Jihočeské univerzity. Specializuje se na reportáže a texty především z uměleckého spektra. Organizátor kulturních akcí v Českých Budějovicích.

Sallette Murkezzi

REDAKTOR

Lovkyně subkultury a zapomenuté nostalgie. Věnuje se zkoumání a analýze subkulturní scény a prvků s ní spojených, jako móda, filozofie a estetika. Působí jako fotografka, žijící v Bratislavě.

Michal Himmel

REDAKTOR

Náruživý čtenář, filmový šílenec a vášnivý konzument hudby. V projektu se věnuje především psaní článků pro sérii Dark entries. Mimo jiné i se věnuje i vytváření vlastního uměleckého obsahu.

.