Rozšíření

Photo: HanusPhoto

Model: Kameko Epitaph

Rozšíření webu obscurefreaks.cz nabízí vlastnosti sociální sítě. Toto rozšíření vzniklo pro příznivce alternativního umění, vyznavače fetišů, nadčence tělesných modifikací a zároveň je místem pro kinkstery a lidi, kteří rádi prozkoumávají své hranice v oblasti sexuality.

 

O rozšíření

Platforma je založena na proprietárním webovém systému s bezpečnou šifrovanou komunikaci. Naše síť také umožňuje komunikaci mezi uživateli ve formě soukromných zpráv, sledování ostatních uživatelů a stránek. Nabízíme také možnost sdílení multimediálních dat mezi uživateli a prostor pro sdílení explicitního obsahu s minimální cenzurou

Myšlenka

Naším cílem je nabídnout lidem tu nejlepší a nejmodernejší technologii ke spojování se. Naše zkušenosti nám pomáhají překonávat jakékoli překážky v odvětví sociálních médií, a to zejména v oblasti soukromí a bezpečnosti. Díky našim zkušenostem jsme v předstihu a můžeme se soustředit na inovace a průkopnické budování dnes již standardních funkcí, jako napríklad poznávání nových lidí na základě polohy.

Motto

Naše síť je určena k budování alternativní scény, zábavě a bezpečnému navazování a udržování vztahů v subkulturních komunitách. Chceme vytvořit domácí prostředí, které lidem pomůže najít přátele se stejným životním stylem, zájmy a cítit se pohodlně ve vlastní kůži.

.