cavern

Články

It's Black Friday

Co byste byli za pořádného nočního tvora, kdybyste neznali jednu z nejznámějších tváří gotické scény na internetu, Black Friday? I noční tvorové závislí na YouTube si přijdou u jejich videí na své.

Black Friday, pravým jménem Freyja NicLeòid 30 letá dáma původem z Nového Zélandu a rozhodně tahoun goth scény na youtube. V roce 2015 se přestěhovala do Německa (Leipzig), kde žije s manželem Matthiasem. Na youtube scéně působí od roku 2013, nedávno překročila hranici půl milionu odběratelů a na jejím kanále najdeme přes 300 videí.

Co se týče její tvorby najdeme u ní převážně vlogy, make up videa a challenge , reakce, ale třeba i testování bomb do koupele. Hihi. Nedávno nahrála i interview s Chrisem Motioneless, zpěvákem kapely Motionless in white. V téhle době, ale u ní jako nejaktuálnější naleznete vlogy z Wave Gotik Treffen. Co se týče její youtube kariéry, velkým plus je, že si teď po přestěhování zařizuje vlastní studio na natáčení, takže určitě bude na co se těšit. Kromě youtube ji můžete sledovat i na blogu a pak na jejích sociálních sítích.

EXTREME SLIME BATH | Black Friday
AnastasijaOxymoron | 23. září.2017 12:04 Sdílet na facebooku Sdílet na twitteru

Notice: Trying to get property 'num_rows' of non-object in /home/users/rudyharsher1/obscurefreaks.cz/web/loader.php on line 217
Omlouváme se ale někde nastala chyba.