O nás - obscurefreaks.cz

Projekt obscurefreaks.czJsme skupina nadšenců do alternativního umění. Snažíme se posouvat hranice pohledu na subkultury a podílíme se na chodu Česku scény. Organizujeme subkulturně orientované akce, které se jen tak nevidí již od roku 2007.

Přečíst si celou filozofii

Více o projektu

Máš zájem zjistit více informací?

qna

„Co je obscurefreaks.cz?“

Projekt skupiny nadšenců do alternativního umění a současného dění v oblasti subkultur. Cílem našeho projektu je posouvat hranice pohledu veřejnosti na alternativní kulturu.

„Proč číst pravidelně?“

Stále nový obsah webu.

„Jak vypadají vaše akce?“

Našim cílem je pořádat akce jinak než je v naší republice zvykem. Inspiraci primárně čerpáme ze zahraničí. Každá naše akce má jiný motiv.  

„Rozšiřujete vaše témata?“

Ano, budeme rádi za nápady nebo i spolupráci v redakci.

„Pro koho jsou akce určeny?“

Na našich akcích si na své přijdou jak milovníci netradičních show, tak i fanoušci klasických klubových párty. Každá naše akce je jedinečná a zaměřuje se na specifické publikum.

„Jak se mohu zapojit?“

Staňte se aktivním členem obscurefreaks.cz, abyste mohli pomoct alternativní scéně. Nechte se inspirovat komunitou a její krásnou rozmanitostí.

obscurefreaks.cz se opět rozrůstá

Máš zájem stát se součástí projektu i ty?

Ukažte, co ve vás je a scéna se bude dívat.

Každý z našeho týmu má jinou přednost, jejíchž spojením máme možnost tvořit jedinečný projekt. Snažíme neustále inovovat a posouvat se dál, řešíme problémy a pracujeme společně, abychom spojili alternativní scénu. Proto je důležité, aby naše pracovní síla odrážela rozmanitost lidí, kterým sloužíme.
Daniel Dobrý

Daniel Dobrý

Zakládající člen a organizátor

Student TIM na Filozofické fakultě MU v Brně. Specializuje se na brand stránku projektu a jeho propagaci. Je hlavním programátorem webu a organizátor Freak Show a Grave Night. Mimo jiné ale pracuje na audiovizuálním projektu Imuzak.

David Harrer

David Harrer

Zakládající člen a redaktor

Student FF anglického jazyka a literatury na Ostravské univerzitě. Specializuje se na reportáže a novinky ze světa gotické subkultury. Kromě toho se věnuje produkci elektronické hudby v kapele Plague Called Humanity.

Lucy BladeRain

Lucy BladeRain

Organizátor a konzultant

Fetish, pin-up a cosplay modelka, moderátorka, performerka, zakladatelka akce Fetish Fever Brno na volné noze. Mimo jiné se věnuje návrhářství originálních designů kostýmů ale i doplňků.

Burijan Vít Trčka

Burijan Vít Trčka

Organizátor

Organizátor kulturních akcí s cyberpunkovou a post-apokalyptickou tematikou. Je také pořadatelem každoměsíční akce Body Beat v Praze. DJ, skladatel, audiovizuální experimentátor, grafik.

Ayala Setara

Ayala Setara

Programová ředitelka

Tanečnice kombinující nejrůznější styly od čínského pavího tance přes Tribal Fusion po butó. Učitelka tance. Zakladatelka postapokalyptické tanečně-divadelní skupiny Wasteland Dancers. Tanečnice skupiny Angelzone.

David Frydrych

David Frydrych

Organizační asistent

Pražský člen projektu Obscure Freaks, který má na starost BDSM koutek akce Body Beat. Fetish model, spanker a rigger. Na české fetish scéně se pohybuje zhruba pět let a již dva roky se věnuje také organizaci tématických BDSM akcí.

Martina Bellovičová

Martina Bellovičová

Organizátor

Hlavní organizátorka Brněnských akcí se subkulturní tematikou, jako je například Clubbers Die Younger, Nemám páru nebo Danse Macabre. Mimo jiné je členkou první steampunkové kapely s názvem Clockwork Animals.

Sandro Dragoj

Sandro Dragoj

PR specialista

Výtvarník a poeta. Je zakladatelem umělecké skupiny Infernalismus, kurátor podniku Dark Velvet cafebar a především neúnavný tvůrčí kreativec.

Ben Bednárovič

Ben Bednárovič

ŠÉFREDAKTOR

Studuje na Fakultě sociálních studií MU v Brně. V projektu řeší organizační stránku redakce a specializuje se na řádné fungování teamu.

Julie Štormová

Julie Štormová

Grafička a copywrighterka

Studentka VOŠG Hellichova v Praze. V týmu se podílí na přípravě grafických návrhů a copywritingu. Dále se angažuje jako grafik pro hororový večírek Blood Ball. Jejím šálkem kávy je malba, hudba a umění v různých podobách.

Francesca Feliciani

Francesca Feliciani

Copywriterka

Studentka Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni, oboru Nová média. V projektu pracuje na přípravě propagačních textů pro stránku. Mimo jiné svůj čas věnuje fotografii a filmové tvorbě.

Soft

Soft

Copywriterka

Brněnská členka projektu Obscure Freaks. V projektu zastává funkci PR specialistky. Ve svém volném čase se zajímá o fetish komunitu ale i jiné subkutury.

Candy Teru

Candy Teru

Náborář

Alternativní shibari a cosplay modelka. V Obscure Freaks se věnuje především práci na modelingovém projektu Freak Dolls. Mimo jiné provozuje kadeřnický salon Teru the Hairstylist.