Poprvé se českému publiku představí steam folková kapela Jessnes z německých Drážďan. S nimi se vydáme na cestu vzducholodí z viktoriánské Anglie do chladného Ruska, romantické Francie, neprobádané Asturie až přes moře do Orientu, zatančíte si v irské hospodě i v noční poušti s beduíny. Garantujeme vám, že při téhle show nedokážete zůstat sedět.

Zahraniční hosty doplní je první česká steampunková skupina Clockwork animals, která se tentokrát představí s plnohodnotným koncertním setem. Dynamický hlas Martiny Zlyhad Bellovičové vás zavede do devatenáctého století plného pirátů a dobrodružství ze staré dobré Anglie v dark kabaretním podání.

Nebude chybět ani přednášková linie, kde letos přivítáme známou českou spisovatelku Františku Vrbenskou, ta nám přiblíží temná zákoutí magie Aleistaira Crowleyho.

Taneční linii letos obstará brněnská profesionální tanečnice Zafirah, lektorka, choreografka, vypravěčka příběhů, a vizionářka ve světě moderních a alternativních směrů orientálního tance. V jejím tanci se snoubí tradice s modernou, spoustou fantazie a zajímavých nápadů. Pro festival Nemám páru 4 si připravila speciální interaktivní vystoupení inspirované filmem Hellboy.

Tanec je pro mnohé umělce neodmyslitelnou součástí života. Kiki l´aconitum začínala s baletem, ale dnes se věnuje především pole dance a vzdušné akrobacii, tentokrát si pro diváky připravila vystoupení Mechanical Maiden.

Letos jsme pro vás připravili i překvapení v podobně speciálního kouzelnického vystoupení, které si na starosti vezme známý kouzelník Michal Ondřej.

Nebude chybět tombola o hodnotné ceny a samozřejmě oblíbená kostýmová soutěž, kde oceníme nejlépe kostýmované účastníky festivalu. Kostým samozřejmě není podmínkou, pokud žádný nemáte, i tak budeme rádi, když dorazíte. Pro erudované odborníky jsme si navíc připravili speciální kvíz o ceny…

Mezi prodejními stánky se můžete těšit na krásné dámy, které předvedou své autorské značky – Porcelain Doll, Sleeping beauty, Gabrielle Taroka a Classy Lady.


Lístky jsou v předprodeji za zvýhodněnou cenu do 25.10. Těšit se na vás budeme 27. října v MorsArtu, Tak nastartujte vzducholodě a vydejte se za dobrodružstvím Páře zdar.

link: https://www.facebook.com/events/265480514219644