Tak, rok je konečně za námi, a můžeme se těšit na další pokračování českého festivalu Prague Gothic Treffen. Jedná se již o 13. ročník v pořadí. K mému potěšení se nám opět navrátila třídenní tradice, a zábava tak bude od pátku 24. sprna pokračovat až do neděle 26. srpna. 

O něco bohatší je i samotný program, nabízející kromě DJ setů celkem 8 koncertů, které zahrnují české oblíbence XIII. století a Phosgene Girls, zahraniční legendy temné elektroniky Das Ich nebo Ash Code, ale i několik méně známých jmen. Stejně tak DJs nezůstanou u “tradičního” darkwave. Za pulty se vystřídají jména jako je například Dj Mirage (organizátor akce Electro Prague Festival), Djane Endží (Vampiriada) nebo Dj Daniael (který se podíli na projektu SPAD a také se nedávno objevil na naší akci Clubbers Die Younger).

Bohužel nastala razantní změna v programu, a tou je absence kapely Welle: Erdball, jejíž náhradou budou němečtí Das Ich, známí pro svůj nekompromisní sound. Uvidíme, zda publiku chybějící kapelu Welle: Erdball vynahradí.


A kde že se letošní ročník bude konat? Opět se vrátíme do proslulého klubu Underdogs' Ballroom & Bar, dále do Futurum Music Bar a také do klubu zvaný Prostor Země. Samozřejmě nebude chybět ani sobotní piknik v Klinské zahradě.


Vstupné na akci bude 490 Kč a lístky bude možné zakoupit u všech vstupů.
Ash Code - Perspektive feat.Luca Gillian


Das Ich - Destillat


III. Století - Upír s houslemi