O projektu


Myšlenka sjednotit scénu skrze webovou platformu tu je již od 11. června 2016. Projekt jako takový vznikl ale až 14. dubna 2017 spuštěním webové redakce. Náš web nabízí prostor pro obsah, který je jinde zbytečně cenzurován. Jsme zaměřeni na českou schwarze scénu a fetish komunitu a jsme otevřeni všemu novému. Portál je rozdělen do několika sekcí, mezi které patří například články, galerie a nebo projekty. V hlavní sekci články naleznete spousty novinek, témat, recenzí, nebo reportáží. Dále ale nabízíme i služby. Jednou z nich je například social, která umožňuje sdílení fotek a videí v uzavřeném okruhu komunity.

Naše filozofie


Jsme skupina nadšenců do alternativního umění a současného dění v oblasti subkultur. Snažíme se posouvat hranice pohledu veřejnosti na alternativní kulturu. K tomu nám dopomáhají naše akce, kde pravidelně připravujeme rozsáhlý program. Akce zahrnují jak hudební vystoupení, tak i nejrůznější performances. Těšíme se na opětovné shledání s vámi, ať už na našich stránkách, nebo na jedné z našich akcí ve vašem městě.


Přidej se k nám!
Kontaktuj redakci!

Daniel Dobrý

CEO a zakladatel projektu
Student TIM na Filozofické fakultě MU v Brně. Specializuje se na brand stránku projektu a jeho propagaci. Je hlavním programátorem webu a také služby Freak Social. Mimo jiné ale pracuje na audiovizuálním projektu Imuzak.

Jan Ščupák

Korektor
Student anglického jazyka na Filozofické fakultě MU v Brně. Je nedílnou součástí projektu, ve kterém se věnuje především korektuře a estetické úpravě textu, mimo to se volnočasově zajímá o kamerovou technikou.

Burijan Vít Trčka

Náborář
Organizátor kulturních akcí s cyberpunkovou a/nebo post-apokalyptickou tematikou. DJ, skladatel, audiovizuální experimentátor, grafik.

Lucy BladeRain

Konzultant
Fetish, pin-up a cosplay modelka, moderátorka, performerka, zakladatelka akce Fetish Fever Brno na volné noze. Mimo jiné se věnuje návrhářství originálních designů kostýmů ale i doplňků.

Marek Sorokin

Podpůrný programátor
Student na Střední odborné škole NET OFFICE v Orlové. Podílí se na backend stránce služby Freak Social a pracuje jako vývojář ve firmě Webdevel.

David Harrer

Zakládající člen
Student FF anglického jazyka a literatury na Ostravské univerzitě. Specializuje se na reportáže a novinky ze světa gotické subkultury. Kromě toho se věnuje produkci elektronické hudby v kapele Plague Called Humanity.

Daniel Volf

Editor
Student na Fakultě elektrotechnické v Plzni. Pomáhá s tvorbou propagačních materiálů a textů. Ve volném čase působí převážně na YouTube jako Arsenmorph nebo se věnuje projektu Urbex Pilsen.