O projektu


Myšlenka sjednotit scénu skrze webovou platformu tu je již od 11. června 2016. Projekt jako takový vznikl ale až 14. dubna 2017 spuštěním webové redakce. Náš web nabízí prostor pro obsah, který je jinde zbytečně cenzurován. Jsme zaměřeni na českou schwarze scénu a fetish komunitu a jsme otevřeni všemu novému. Portál je rozdělen do několika sekcí, mezi které patří například články, galerie a nebo projekty. V hlavní sekci články naleznete spousty novinek, témat, recenzí, nebo reportáží. Dále ale nabízíme i služby. Jednou z nich je například social, která umožňuje sdílení fotek a videí v uzavřeném okruhu komunity.

Naše filozofie


Jsme skupina nadšenců do alternativního umění a současného dění v oblasti subkultur. Snažíme se posouvat hranice pohledu veřejnosti na alternativní kulturu. K tomu nám dopomáhají naše akce, kde pravidelně připravujeme rozsáhlý program. Akce zahrnují jak hudební vystoupení, tak i nejrůznější performances. Těšíme se na opětovné shledání s vámi, ať už na našich stránkách, nebo na jedné z našich akcí ve vašem městě.


Přidej se k nám!
Kontaktuj redakci!

Daniel Dobrý

Zakladatel projektu a organizátor
Student TIM na Filozofické fakultě MU v Brně. Specializuje se na brand stránku projektu a jeho propagaci. Je hlavním programátorem webu a organizátor akce Freak Show. Mimo jiné ale pracuje na audiovizuálním projektu Imuzak.

David Harrer

Zakládající člen
Student FF anglického jazyka a literatury na Ostravské univerzitě. Specializuje se na reportáže a novinky ze světa gotické subkultury. Kromě toho se věnuje produkci elektronické hudby v kapele Plague Called Humanity.

Burijan Vít Trčka

Organizátor a náborář
Organizátor kulturních akcí s cyberpunkovou a post-apokalyptickou tematikou. Je také pořadatelem každoměsíční akce Body Beat v Praze. DJ, skladatel, audiovizuální experimentátor, grafik.

Mors Richter

Inventor
Jednatel ve společnosti MorsArt s.r.o. V projektu zastává funkci inventora produktů pro značky obchodu Freak Store. Ve volném čase se věnuje skládání hudby a vystupování s kapelou Clockwork Animals.

David Frydrych

Organizátor
Pražský člen projektu Obscure Freaks který má na starost BDSM koutek akce Body Beat. Pražský fetish model, spanker a rigger. Na české fetish scéně se pohybuje zhruba pět let a již dva roky se věnuje také organizaci tématických BDSM akcí.

Lucy BladeRain

Organizátor a konzultant
Fetish, pin-up a cosplay modelka, moderátorka, performerka, zakladatelka akce Fetish Fever Brno na volné noze. Mimo jiné se věnuje návrhářství originálních designů kostýmů ale i doplňků.

Jan Ščupák

Korektor
Student anglického jazyka na Filozofické fakultě MU v Brně. Je nedílnou součástí projektu, ve kterém se věnuje především korektuře a estetické úpravě textu, mimo to se volnočasově zajímá o kamerovou technikou.

Marek Sorokin

Podpůrný programátor
Student na Střední odborné škole NET OFFICE v Orlové. Podílí se na backend stránce služby Freak Social a pracuje jako vývojář ve firmě Webdevel.

Daniel Volf

Editor
Student na Fakultě elektrotechnické v Plzni. Pomáhá s tvorbou propagačních materiálů a textů. Ve volném čase působí převážně na YouTube jako Arsenmorph nebo se věnuje projektu Urbex Pilsen.