Čtvrtá edice DECADANCE párty se bude nést v duchu 90. let. Připomeneme si začátky vzniku rave scény a znovu spolu objevíme zapomenutou nostalgii.

Událost otevřou MURKEZZI B2B FANTOMASS. Přichystanou mají selekci legendárních rave hitů, které si hrávaly na LOVEPARADE v Berlíně a definovaly zvuk 90. let. HLDSM zahraje newschool hard techno set inspirovaný zvukem oldschool techna z roku 2000. Francouzský headliner PAWLOWSKI zahraje spojení toho nejlepšího ze staré a nové školy rave hudby.

V jeho energickém setu svizí svobody a nekonvenčnosti přinese na parket kolektivní euforii a nostalgii. O ukončení se postará BARBELLAY, která namixuje rychlé techno a jeho subžánrové odnože, vše v duchu 90. let.

Decadance čtvrtá edice poster
Nevymlouvej se a doraž!

DECADANCE párty je pro všechny, které zajímá rave kultura, alternativní scéna a rádi objevují nové věci. V rámci vytvoření specifické atmosféry budeme mít tradičně dresscode, tentokrát na styl 90. let. Rádi uvítáme nejrůznější módní kreace a výstřelky.

Dbáme na to, aby se u nás všichni návštěvníci cítili dobře a vzájemně se respektovali. V případě problémů
neváhejte oslovit někoho z pracovníků nebo organizátora. Děkujeme, že spolu vytváříme bezpečné místo bez soudů, kde může každý svobodně projevit svoji individualitu.

Event se koná 16.11. 2022 v Bratislavském klubu WAX (Náměstí SNP 30). Lístky lze koupit v
předprodeji přes GoOut nebo na bráně. Cena vstupenky je 10 eur.

Naladit se můžeš už teď na soundcloudu nebo na instagramu DECADENCE COLLECTIVE.