Ať už se chystáte na konec jedné éry, ne-li celého světa, či se stavíte záporně k davovému šílenství médií, přijďte se pobavit na End of the World Party a užijte si ten den, jako by byl váš poslední…

Ať už máte sklep zabarikádovaný, plný zásob a očekáváte padající meteorit nebo přemýšlíte, na kterou víru se na poslední chvíli dát, můžete se naposledy podělit o své celoživotní zkušenosti s kamarády, zakoupit nějaké pěkné šperky, popřípadě i něco na sebe (vzpomeňte na faraony, jak jim to v hrobkách sluší) a zapařit si do umrtvení.
Není nic lepšího, než strávit poslední hodiny svého bytí v dobré společnosti skvělých hudebních skupin a zajímavých hostů!

Večer zahájí CUCU A MIMI, ojedinělí zástupci žánru UFOCORE, (jestli na nás přiletí ufoni, bude to i s živými hosty). Projekt Yyana Peréze si vychutná na End of the World Party svou premiéru.

Dále zažijete pekelný zážitek při HELL SHOW plné všech zakázaných slastí. Bude to taková dekadentní smršť, že pro tu temnotu ani neuvidíte na pódium. Proslulé pražské tetovací studio Hell zde bude mít také svůj vlastní stánek. 

 Dále se objeví LateXjesuS, což je vedlejší projekt zpěvačky Ellen ze skupiny Alvarez Peréz, který po dvou letech pauzy konečně opět ožívá v nové sestavě. Během koncertu se ocitnete v obležení hned několika krásných žen, ale také skvělé hudby.

Hvězdou večera budou němečtí GOLDEN APES, kteří přijedou v rámci plánovaného miniturné k nové desce "Riot". Ta spatří světlo světa v listopadu, takže se Brno řadí mezi první města, kde budou mít příznivci možnost ji slyšet naživo.
 
Úprk na půlnoční rozjezd se zapovídá, neboť po vystoupení pokračuje afterpárty, kde do vás budou pumpovat muziku DJ Ice Doll a DJ Zlyhad, a to až do padnutí (ať již účastníků či meteoritu).