První novinkou je to, že se tentokrát můžete těšit na dvoudenní akci. Třetí pokračování Grave Night bude trvat od pátku 29. 11. 2019 do 30. 11. 2019. Co nás tedy čeká v jednotlivých dnech?

Pátek 29.11. 2019

Celý maraton začne v pátek v klubu Magic Rock Bar ILLUSION, kde se můžete těšit na Dj HARSHERa, DJ Batpluga nebo DJane Aisling.
Dj HARSHER je nezávislý producent elektronické hudby. Ten si pro Vás i tentokrát připravil nášup nemrtvých kytarových riffů z toho nejlepšího, co může gotická scéna nabídnout. Dále se můžete těšit na Dj Batplug, kterého nejspíše někteří z vás potkali pouze pod jménem Mikuláš. Pod jeho taktovkou zazní hudební konstelace té nejprofláknutější kytarové gotiky, proložená občasnou odbočkou k vlnám temna a synthu kapel z posledních let. DJane Aisling - známá tvář večírků Body Beat, kterou netřeba dlouze představovat. Dále se můžete těšit i na hudební projekty, které budeme postupně představovat na našich facebookových stránkách.

Sobota 30.11. 2019

Druhý den Grave Night započne ve 20:00 otevřením prostor klubu Fatal music club.
Večerní program odstartuje projekt Stolze Jugend. Kapela, která vznikla jako hudební projekt, jenž objevuje nezmapované vody Industriální hudby. S charakteristickým hutným zvukem synthů a neotřelým rytmem představuje jedinečný zážitek ze světa EBM hudby.
Další v řadě vystoupí projekt Angelzone, kteří v sobě mísí prvky ambientu, noise a dubstepu, které vizuálně podkresluje taneční vystoupení Ayaly. Svým audiovizuálním přednesem tvoří velice ojedinělý celek, který je rozhodně hoden vaší pozornosti.
Následně vystoupí projekt BloodPact, který vznikl spontánně jako součást vztahu mezi Yakem a Paulou Cantare. Své zkušenosti těží ze působení v kapelách ◊▻≈ (Piča z hoven) a Frau Frankenstein und Spüllboys. V mocném tandemu spolu dokážou nevídané.
Alvarez Pérez od svého Alvarez Pérez od svého vzniku si jde svou vlastní cestou, ať už je to osobitý zpěv Ellen Alvarez, či specifický zvuk a přístup k hudbě či poetické, místy až surrealistické texty Yyana Pereze, kterými dávají jasně najevo propojení jejich hudby a světa knih, příběhů a básní.vzniku si jde svou vlastní cestou, ať už je to osobitý zpěv Ellen Alvarez, či specifický zvuk a přístup k hudbě či poetické, místy až surrealistické texty Yyana Pereze, kterými dávají jasně najevo propojení jejich hudby a světa knih, příběhů a básní.
Fractured Sanity je projekt Mike Beckmana, který je skladatelem, hudebním experimentátorem a konstruktérem syntezátorů a zařízení k manipulaci se zvukem. V projektu Fractured Sanity představí temnou elektronickou hudbu s prvky synthpopu i noise, kterou hraje živě právě z vlastnoručně vytvořených analogových syntezátorů a efektů a doplňuje svým zpěvem.
Večer pak završí naše sestava Grave Night DJ CREW, která vám zpříjemní zbytek večera.
Přijďte si tedy užít temné vlny gotické akce Grave Night přímo v srdci Evropy! Vstupné na hlavní večer Grave Night je 150,- Kč.
Budeme se těšit na vaši účast!