Letošní volume nadělí pořádně nabitý program!

Main floor se otevře ve 20.00, kde na stagi bude probíhat hlavní program. Moderátorkou a průvodcem celého večera bude Lucy BladeRain - fetish modelka, performerka, cosplayerka, moderátorka a organizátorka fetish akcí v Brně.

Jako první vystoupí Kerberos a Keya, kteří předvedou svou eroticko-uměleckou shibari bondage show, zaměřenou na japonské umění svazování.
Dále se můžete těšit na svůdnou burleskní show ve stylu filmové předlohy Královny prokletých, kterou vám předvede smyslná a zkušená tanečnice Dark Ophelia. Ta se věnuje stylu Burlesque, Tribal Fusion, Dark Fusion a Gothic Bellydance. Tanečnice, která se kromě sólových vystoupení, věnuje projektům Bellatrix a Wasteland Dancers, je také spoluorganizátorkou tanečního festivalu Danse Macabre, zaměřeného na Dark Fusion.
Dalším hostem bude rigger z Prahy, Nawahugo. Shibari umělec věnující se tomuto řemeslu ve stylu Naka ryu.  
Hlavní hvězdou večera bude ale bezpochyby duo Drápek & Růžová, které můžete znát například z Fly High Tribe suspension nebo Nightmare Show.
Chybět nebude ani kinky projekce!

Předsíň pekla poslouží jako play room. Zde bude probíhat Bondage & Spank play workshop ve vedení riggerů Frydazz a Nawahugo. Dále zde bude probíhat otevřené Suspension vystoupení v podání Drápka & Růžové. Bude ale také možnost otevřené práce s play piercingem. Při workshopu půjde využít závěsného bodu a BDSM pomůcek.
Po návštěvnících play room vyžadujeme respektování pravidel SSC. Jejich porušení není tolerováno.

Druhá (zadní) část pekla je určena pro afterparty, která bude zahájena po skončení hlavního programu. DJského pultu se ujmou jak stálice brněnské scény tak i členové OBSCURE FREAKS CREW.
Do té doby slouží tato místnost pouze pro účinkující jako backstage.

DJ elektronické hudby, ale také i nezávislý producent projektu Imuzak - to je DJ HARSHER, mladá krev Ostravy. I ten si pro Vás připravil nášup tanečních beatů v podobě industrialu a techna.

Také se můžete těšit na stálici brněnské klubové scény, DJ a producent elektronické hudby projektu Symbiont X a zakladatel Independent alternativního rádia, který je známý pod jménem Draven Crow. Nadělí nám pořádnou nálož žánrů, jako je například Industrial, EBM nebo třeba Aggrotech!


9. března se otevřou dveře klubu MorsArt již v 18.00. Vstupné na celou akci činí 150 Kč.