Další pokračování legendární akce Clubbers Die Younger je zde, a to s velkou novinkou! Organizátoři této události, DJ Icedoll a Zlyhad, se poprvé stanou součástí akce se svými kapelami, Plague Called Humanity a Clockwork Animals, na jednom společném pódiu. Navíc jsme si pro vás připravili speciálního zahraničního hosta. Bude se jednat o Synthwave/Cyberpunkovou kapelu Jeremiah Kane z Polska, která si získala mnoho fanoušků na letošním Junktownu.

S choreografiemi v duchu steampunku a cyberpunku vystoupí umělkyně Zafirah a Dark Ophelia, která si dokonce připravila lechtivé burleskní číslo. O afterparty se pak postarají dva DJové – jeden z nich nás věrně provází už od začátků našich akcí, druhý představuje horkou novinku na alternativní scéně: Drawen Crow a Klorox. Oba tyto DJe můžete znát z naší vlajkové akce Freak Show.

Akce se koná již v sobotu 14. října od 19:30 v klubu Melodka v Brně. Kromě Jeremiaha Kane patří mezi hlavní atrakce večera i kapely zmíněných organizátorů akce: Clockwork Animals a Plague Called Humanity.

Jeremiah Kane

Synthwave/Metalová senzace z polské Poznaně poprvé v Brně! Vizuálně i hudebně se kapela inspiruje japonskou cyberpunkovou vlnou 80. let.

Kapela vydala v loňském roce svoje třetí album RONIN, na které vokálně přispěl Alen Ljubic (Dymytry) a Julian Larre (Lacrimas Profundere).

Poslechnout si je můžete na Bandcamp a sledovat na Facebooku.

Clockwork Animals

Průkopnicí Steampunku v ČR! Výbušná fuze swingu s elektro rockem okořeněná pořádným parním pohonem. Výrazný hlas frontmanky, stylové kostýmy, doprovodné tanečnice a skvělé ironické texty, to jsou hlavní lákadla CA!

Zvukové ukázky a informace najdete na Bandzone a Facebooku.

Plague Called Humanity

Temně nihilistický cyberpunk kombinující prvky industrial metalu s punkem a ebm. PCH je poměrně známým jménem pro návštěvníky CDY, jelikož svůj první koncert odehrála právě na této akci. Zhmotněný soundtrack ke konci světa.

Poslechnout si je můžete na Bandcamp.

JEREMIAH KANE - 2500 RACING

Přijďte s námi oslavit temnou atmosféru podzimu, setkat se s brněnskými stálicemi, a vytvořit tak další nezapomenutelnou noc na akci Clubbers Die Younger! Vstupné činí pouze 350 Kč. Těšíme se na vás!