Po delší pauze se již v příštím měsíci můžeme těšit na čtvrtý ročník největší Latex Party, která se koná v centru města Brna. Jedna noc ve stylovém prostředí tradičního brněnského klubu, kde může každý potkat kink & fetish lidi, co zbožňují chodit oblékaní v latexu, ale i v kůži, lacku, PVC, prostě lidi, co milují latex a fetish party. Prostředí, ve kterém je možné setkat se s hudebníky, tanečníky, modelkami/modely, performery a hosty, se stejným nebo podobným druhem zálib a vkusu. Jedna noc, kde každý může být sama/sám sebou. Čtvrtý ročník Latex Party Brno se bude konat příští měsíc, 4.11.2022 v brněnském klubu Melodka. Opět bude povinný dresscode: Latex, PVC, lack, kůže, all black.


Z důvodu pohodní a soukromí návštěvníků nebude na party povoleno pořizování vlastních fotografií a videí. Akce bude vybavena vlastním jediným oficiálním fotografem, který bude řádně označen. Zájemcům o fotografii bude fotograf k dispozici mimo čas hlavního programu, ať už v kterýchkoliv prostorách klubu, nebo přímo ve speciálním fotokoutku.


Historie Latex Party Brno sahá do roku 2016, kdy se konal první ročník akce ve vyhlášeném klubu Metro Music Bar. Následující dva ročníky se konaly v klubech (MorsArt, Watt Club), které bohužel nepřečkaly koronavirovou krizi. Letošní ročník se tedy přesouvá do klubu Melodka, který má pro tento typ party adekvátní polohu, prostředí, zvuk, osvětlení a příjemnou obsluhu. Na party si účastníci budou moci užít živá hudební vystoupení, taneční vystoupení, shibari show, femdom show a další performance.
Tato party spojuje záliby v latex, fetish a kink stylu, v alternativní hudbě a umění, ale také v neobvyklých stránkách lidské sexuality. Vstup na akci je pouze v dresscode a pro osoby starší 18 let. V klubu bude k dispozici vyhrazený prostor k převléknutí.