Když proti sobě stojí dvě slavné osobnosti, je zaděláno na bouřlivou smršť emocí, která se nezastaví před ničím. O tom svědčí připravovaný zápas v rámci turnaje Clash of the Stars, kde se střetnou kontroverzní influencerkou Satnady a rapperkou Playstation Princess.

Tu můžete mimo jiné znát také z letošního 6. ročníku Freak Show. Zápas bude o to zajímavější díky osobnímu sporu mezi soupeřkami, který už nějaký čas čeří hladiny českého internetu.

Clash Of The Stars 6 – Pokračování zápasu influencerů

Playstation Princess je v CotS nováčkem, očistí se Satnady od minulé porážky?

Přestože Playstation Princess není zkušená v bojových sportech, má na svém kontě několik nepříjemných potyček na ulici, jak sama uvedla pro portál Super.cz. Její příchod do světa zápasení byl nečekaný a nastal ve chvíli, kdy se její cesty zkřížily s Anastázií Chomičovou, známou jako Satnady.

Tato reality celebrita žádným nováčkem v Clash of the Stars není, na svůj poslední zápas však rozhodně nevzpomíná v dobrém. Satnady se tehdy v ringu střetla s Hančou Gelnarovou, která ji přivodila tvrdý knockout. Zdá se tedy, že bude mít Satnady silnou motivaci napravit si renomé.

Šéfkuchařka „bezďácké“ kuchyně

Satnady se stala výraznou postavou české scény mimo jiného díky televiznímu pořadu Prostřeno, kde strhla pozornost svým netradičním kulinářským přístupem známým jako „bezďácké vaření“, které už dlouho prezentuje na platformě TikTok.

Pro soutěžící tehdy připravila čtyřchodové studenské menu, které celkem vyšlo na pouhých 137 korun. Její netradiční kulinářské postupy jí získaly mnoho fanoušků. Objevila se také v třetí řadě populární reality show Like House.

Tvář Anime Coffee s kočičími oušky

Playstation Princess na druhou stranu takové dosahy na sociálních sítích nemá, může být však hrdá na řadu úspěchů v hudební a podnikatelské sféře. V Praze například vlastní Anime Coffee & Secondhand Bar, který je útočištěm pro všechny fanoušky anime a nabízí jim jedinečnou kombinaci prostředí a občerstvení s touto nevšední tematikou.

Pořádají se zde koncerty ale i akce, jako jsou tetovací sessions nebo výroba šperků. Přes den se tak můžeš nechat potetovat, nechat si udělat šperky na zuby, dát si drink, kafe, pobavit se s kamarády, a hlavně si užít společnost úžasné obsluhy stylizované do maid kostýmů.

Skrze Anime Coffee navíc Playstation Princess podporuje méně známé umělce a začátečníky v hudební branži a nově také zakládá neziskovou organizaci na pomoc lidem s psychickými problémy s názvem Kittyhelp.

Dusno je i mimo ring

Zatímco na sociálních sítích to tak možná nevypadá, mezi soupeřkami to vře a ne vždy to končí jen u slov. Soupeřky se nedávno střetly ve zmiňovaném klubu Anime Coffee, kde slovní šarvátka málem vyústila až v pěstní bitku. Naštěstí je od sebe odtrhli místní štamgasté, které upozornil křik, a na žádnou krev tak nedošlo.

V čem ale vlastně tkví jejich spor? Playstation Princess kritizuje Satnady za to, že svou slávu staví na její aroganci a jakožto velká milovnice tetování také Satnadin kontroverzní přístup k tatérství. Satnady zase útočí na soukromí své soupeřky a poukazuje na její emoční nestabilitu a osobní problémy.

Oba tábory jsou nabité emocemi, a tak se můžeme těšit nejen na šťavnaté drama v kleci Clash of the Stars plné nečekaných momentů, ale pravděpodobně také na další slovní přestřelky mimo ring, které ostře sleduje celý internet.

Obě soupeřky mají za co bojovat a jejich osobní konflikt získává na intenzitě díky rýpání v osobních ránach a kontroverzích z minulosti. Clash of the Stars snad nikdy předtím nepřinesl takovou dávku osobního napětí a rivalství.

Připravte se proto na souboj, který se na dlouho zapíše do paměti fanoušků bojových sportů. Kdo zvítězí a stane se královnou Clash of the Stars? Tuto otázku nám zodpoví až samotná klec.

OFICIÁLNÍ TRAILER | #clash6 ONE NIGHT IN BANGKOK | clashofthestars.tv