Je to už bezmála 10 let, co jsme se poprvé sešli v klubu BORO po Gothic pikniku v Lužánkách, bojovali s místními štamgasty a byli na před klubem zliti vodou z okna od spánkuchtivých občanů z okolí Křenové. A dobré dva roky, co jsme se naposledy shledali na online akci v době první covidové karantény. Pojďte s námi navázat na staré dobré časy a užít si odvaz s Grausame Töchter, na které jsme legendárně zapařili v roce 2018 na Melodce!


Grausame Töchter představuje hudebně vizuální smršť této Hamburské kapely s charismatickou frontmankou Araneou Peel představuje fúzi celé řady stylů, doplněnou o jevištní performanci s prvky BDSM. Jejich texty oslavují lidskou zkaženost, chamtivost, egoismus a promlouvají k neprobádaným zákrutům posluchačovy mysli.

Clubbers Die Younger - Grausame Töchter | Brno 2018

Co se Bolehlava týče ten se zaměřuje na žánry jako je Industrial, Dubstep nebo Breakcore. Solový projekt Michala Milka kombinuje potemnělou elektroniku na pomezí industrialu a dubstep/breakcoru s lehkým metalovým feelingem. Prostě neurotic disorder!

Bolehlav - 16LiveStream

A hlavně nesmíme opomenout syrovou směs industriální elektroniky a crustu Plague Called Humanity. Poselství mrtvého světa s příchutí fetish porna.

“Morálka, zákazy, zákony a závětí, obalují pravdu lží, kterou nikdo nevidí“

Plague Called Humanity on the road (Budapest + Bratislava)