Pozvánka

Cirkus zvaný Grausame Töchter se opět vrací do Brna

Mysleli jste si, že éře Clubbers Die Younger už odzvonilo? To my taky, jenže se ukázalo, že co je mrtvé, nemůže zemřít!

Je to už bezmála 10 let, co jsme se poprvé sešli v klubu BORO po Gothic pikniku v Lužánkách, bojovali s místními štamgasty a byli na před klubem zliti vodou z okna od spánkuchtivých občanů z okolí Křenové. A dobré dva roky, co jsme se naposledy shledali na online akci v době první covidové karantény. Pojďte s námi navázat na staré dobré časy a užít si odvaz s Grausame Töchter, na které jsme legendárně zapařili v roce 2018 na Melodce!


Grausame Töchter představuje hudebně vizuální smršť této Hamburské kapely s charismatickou frontmankou Araneou Peel představuje fúzi celé řady stylů, doplněnou o jevištní performanci s prvky BDSM. Jejich texty oslavují lidskou zkaženost, chamtivost, egoismus a promlouvají k neprobádaným zákrutům posluchačovy mysli.

Clubbers Die Younger - Grausame Töchter | Brno 2018

Co se Bolehlava týče ten se zaměřuje na žánry jako je Industrial, Dubstep nebo Breakcore. Solový projekt Michala Milka kombinuje potemnělou elektroniku na pomezí industrialu a dubstep/breakcoru s lehkým metalovým feelingem. Prostě neurotic disorder!

Bolehlav - 16LiveStream

A hlavně nesmíme opomenout syrovou směs industriální elektroniky a crustu Plague Called Humanity. Poselství mrtvého světa s příchutí fetish porna.

“Morálka, zákazy, zákony a závětí, obalují pravdu lží, kterou nikdo nevidí“

Plague Called Humanity on the road (Budapest + Bratislava)
Klíčová slova: Pozvánka Bdsm Bolehlav Dubstep Plague Called Humanity Dave Von Tenebrae Grausame Töchter Aranea Peel Industrial music Alex Icedoll

Fotografie redaktora Martina Bellovičová | 04. 09. 2022