Dáváte přednost něčemu peprnému a přitom nevšednímu? V tom případě, je Dark Cabaret pro vás to pravé ořechové.

Vůbec poprvé se v brněnském Kabaretu Špaček na Kopečné ulici v Brně představí jedinečná burlesque, taneční a  kabaretní show v lehce hororovém stylu. Tato akce pochází z alchymistické laboratoře dvou známých brněnských burlesek Dark Ophelie a Elektry Show.

Dark Ophelia je známá svou dlouholetou láskou ke gothické subkultuře a všemu temnému a je spoluorganizátorkou tanečního festivalu Danse Macabre, který má v Brně již několikaletou tradici. Pokud jste měli možnost vidět její vystoupení, zajisté si pamatujete na upíří královnu lačnící po vaši vášní rozprouděné krvi nebo na ďábla, který jako padlý anděl znovu povstane v celé své kráse.

Elektra Show v Brně působí přibližně poslední dva roky, poté co budovala svoji burlesque kariéru v Berlíně. Je také zakladatelkou a producentkou agentury ArtemFun, která má na kontě již několik velmi úspěšných akcí. Elektra se vám pro změnu představí v netradičním  fetish vystoupení a odkryje vám temnou stránku světa burlesque show, tak jak ho neznáte. 

Pro vytvoření té správné tajemné atmosféry, pro vás tyto dámy do pozvaly také další umělce. Těšit se můžete na akrobatické, taneční vystoupení dvojice Creepy Clowns z brněnské JAMU, masožravého velikonočního králíčka v podání Tatidance a nebo zábavnou lipsing show. Moderátorem celého večera je Libor Procházka, kterého jste mohli vidět jako moderátora na již zmiňovaném festivalu Danse Macabre.

Přijďte zažít kabaret v jiném stylu, kde se temný svět snoubí s krásou umění.

Rokoková burleskní show na Bohemian Burlesque Cabaret v Cabaret Des Péchés

Vstupenky najdete na smsticket.cz a nezapomeňte, že kapacita je omezena.