10 let proti studu a cudnosti

Pokud jste si mysleli, že na Slovensku jsou všichni samé konzervy, tak jste na omylu. Dark Play Party pořádá letos již desátý ročník pro všechny zhýralce, milovníky kůže a latexu a řádných výprasků.

Vraťte se do éry středověku, kde nejsou tělesné tresty žádné tabu, ba naopak nezbytnost a kde jsou otroci a poddaní vydáni na milost a nemilost svým pánům (nebo paním).

Co tě čeká na Dark Play Party X.?

Organizátoři nehodlají na kulatém výročí nijak šetřit a slibují svou doposud největší fetiš party. Mají pro tebe připraveno 5 vzrušujících vystoupení a vybavenou BDSM hernu.

Pokud chceš ještě větší pohodlí, můžeš si pořídit vstup do VIP zóny s vlastním sezením a barem. Dokonce se zde budeš moci setkat i s performery.

Těž se na řádně nemravný program!
Těž se na řádně nemravný program!

Kdy a kde?

24.2.2024 - Majestic Music Club, Karpatská 2, Bratislava

Vstupné tě bude v předprodeji stát 39€, na místě 50€. VIP stojí 69€ (mrk mrk).

Dresscode a pravidla

Aby tě organizátoři neposlali domů hned od vstupu, musí ti být alespoň 18 let. Minimální dresscode je elegant, takže na teplákovku rovnou zapomeň. 

Naopak latex, kůže, gothic, crossdressing a různé kinky oblečky a uniformy jsou vřele vítány. Na místě bude k dispozici šatna a prostor pro převlečení. 

Na místě je přísně zakázáno fotit či nahrávat videa. Chovej se k ostatním s respektem a pamatuj, že všem hrátkám musí vždy předcházet souhlas.

Všechno důležité se dozvíš na oficiální stránce akce darkplayparty.sk.

Dark Play Party X.