cavern

Články

Pokračování Grave Night po úspěšné premiéře hostí BRNO

Drazí temnopáni a temnodámy. Opucujte si své cylindry, nažehlete košile s volánky a přijďte se rozvlnit na nezapomenutelný večírek Grave Night!

Pokračování Grave Night po úspěšné premiéře hostí BRNO. Již druhé vydání se kvapně blíží a je v plném proudu příprav. Tentokrát se koná v legendárním brněnském klubu MorsArt. Můžete se těšit na autentickou atmosféru dosaženou mlhou, výzdobou plnou zlopavučinek a podobných temných líbivostí.

Celý večer se ponese na vlnách EBM, Gothic Rocku, Post-Punku, Darkwave a Deathrocku.

Tuhle temnou explozi hudebních žánrů pro vás mají nachystanou rovnou tři kapely a naše švihácká DJ Crew, která Vás učaruje svými songy na afterparty hned na dvou stagích zároveň, a to rozděleni na kytarové fláky jako stage Darkwave a neméně oblíbenou elektroniku stage EBM.

Main Stage ovládne jako první Německá kapela Leere, skrz naskrz protkaná Darksynthem a Darkwave. O následné uhranutí se postará pražská kapela Das Funus v živelném tempu Darkwave a EBM, jejíž frontman se nám na pozdější afterparty představí jako DJ Ice. A závěrem nikoho ze spárů nepustí Willy Absinth se svým Darksynth / Synthwave projektem.

Na stagích se představí DJ Harsher (Imuzak) a rozvíří symfonickou smršť Darkwave, Deathrocku a Synthpopu. Zároveň s ním na druhé stage bude mámivě lákat na fláky těch nejtemnějsích kvalit Deathrocku a Post-Punku Dj Batplug (Mikuláš Hrdlička).
Frontman kapely Das Funus DJ Ice nám předvede pekelnou jízdu temným podsvětím s Gothic Rockem, Post-Punkem a EBM. Druhou stage ovládne DJka Zlyhad, jež je frontmankou české Steampunkové kapely Clockwork Animals a pod její taktovkou zazní konstelace Gothic Rocku, Darkwave a New Wave.
Noctie Addams | 18. října 2019 Sdílet na facebooku Sdílet na twitteru

Notice: Trying to get property 'num_rows' of non-object in /home/users/rudyharsher1/obscurefreaks.cz/web/loader.php on line 215
Omlouváme se ale někde nastala chyba.