Prvním pilířem je audiovizuální tvorba Vojtěcha Vojkovského (dříve Vojtěcha Nováka). Ten se věnuje Hip-hopové produkci. V letech 2012 až 2015 studoval ve Velké Británii na škole University for the Creative Arts – UCA produktový design. Tvorbě hudby se věnuje již přes 10 let a v roce 2017 začala spolupráce jeho produkce Voodoo beats s raperem Hugo Toxxx. Díky této spolupráci se stal členem labelu Hypno808, kde započala jeho rapová kariéra. Ta nese název Voodoo808, ve které stojí jak za zvukovou, tak i vizuální stránkou. Roku 2018 vydal debutové album, které nese název Techno808. Inspiraci hledá v okolním prostředí, současném dění a osobních pocitech. Specifická pro jeho tvorbu je nadsázka, která se nachází v lyrické složce v podobě egotripu.

Andrea Vojkovská (dříve Andrea Pekárková) vystudovala Vizuální komunikaci na Fakultě umění a architektury v Liberci. V roce 2010 založila a s přáteli po tři roky vedla  libereckou 3×3 gallery zaměřenou na nezávislé alternativní umění. Její hlavní vizuální projekt s názvem RECREATION / Virtual Wellness se zaměřuje na využití digitální estetiky k vytváření koláží, které fungují jako alegorie současné spotřeby obrazu. Ten vznikl v roce 2015 a formou komerční reklamy a marketingu se soustředí na prvky populární kultury s cílem vytvořit internetovou bytost, která prodává umělé virtuální zdraví. V současné době se věnuje živé VJ/DJ performance, práci s videem a grafické koláži. Video-performance se věnuje již od roku 2010. V rámci postprodukce využívá již existující média z internetu. Dva roky byla součástí projektu Lightning Glove a v letech 2012 – 2017 působila jako VJ v pražském uskupení Lunchmeat label. 

Posledním pilířem je společný projekt Space Love, který má být spojením obou uměleckých činností. Hlavními složkami tohoto projektu je multižánrový hudební experiment, vizuální grafický doprovod ve formě digitálního videa a jeho projekce, které dávají kompletně nový rozměr koncertnímu vystupování. Dvojice totiž při svých vystoupeních nevyužívá žádné klubové osvětlení a snaží se publiku nabídnout plný vizuální vjem, který jde ruku v ruce s hudbou. 

Vznik tohoto projektu se datuje k roku 2013, kdy Vojtěch Vojkovský uvažoval o vytvoření nového hudebního uskupení, ve kterém by byla hudba podtržena vokální linkou. Toho později docílil pomocí vocoderu, který se stal pro něj tou nejvhodnější možností vzhledem k jeho možnosti upravovat hlas nezávisle na jeho schopnostech. Důležitá však byla i vizuální stránka. Díky spolupráci s Andreou Vojkovskou vznikl hudební projekt, jenž v harmonicky pracuje i s vizuální stránkou. 

Tato dvojice prezentuje Space Love jako výzkumné hvězdné duo vyslané ze Země. Z jejich “výzkumu” se stala vášeň a hovoří o sobě jako o fanoušcích všeho lidského. Space Love berou jako tvůrčí prostor, ve kterém se snaží nijak neomezovat a oprostit se od všech hranic. Jejich tvorba je nekompromisní, neberou v potaz jakoukoliv kritiku. 

V hudbě dominují především syntezátory a kombinace nejrůznějších žánrů. Mezi tyto žánry patří především synthwave a techno. Většina písní tohoto projektu přejímá své názvy z sci-fi knížek. Vizuální stránka je pak ovlivněna stylem označeným jako “post-internet”. Jedná se o jeden z mnoha zajímavých vizuálních směrů, které se v tomto projektu objevují. 

Spolupráce vynesla dohromady již 7 alb. Počátky nalezneme v roce 2014, kdy vychází debutové album Ash Tar She Ran. Mezi další alba patří například Alien Tears, Disco Inferno, Horizont událostí, DRON, 666 KM/H. Poslední album nese název Hyper Hyper. 

Můžeme pouze předpokládat, jak příběh této vesmírné dvojice bude pokračovat, ale i přesto je zcela jisté, že se jejich tvorba bude neustále posouvat dál.

Space Love - Peroxid (2019)