O projektu


Myšlenka sjednotit scénu skrze webovou platformu tu je již od roku 2016. Projekt jako takový vznikl ale až o rok později 14. dubna 2017 oficiálním spuštěním webové redakce. Náš web nabízí prostor pro obsah, který je jinde zbytečně cenzurován. Jsme zaměřeni na českou schwarze scénu a fetish komunitu a jsme otevřeni všemu novému. Portál je rozdělen do několika sekcí, mezi které patří například články, galerie a nebo projekty. V hlavní sekci aktualit naleznete spousty novinek, témat, recenzí, nebo reportáží. Dále ale nabízíme i služby. Jednou z nich je například social, která umožňuje sdílení fotek a videí v uzavřeném okruhu komunity.

Naše filozofie


Jsme skupina nadšenců do alternativního umění a současného dění v oblasti subkultur. Snažíme se posouvat hranice pohledu veřejnosti na alternativní kulturu. K tomu nám dopomáhají naše akce, kde pravidelně připravujeme rozsáhlý program. Akce zahrnují jak hudební vystoupení, tak i nejrůznější performances. Těšíme se na opětovné shledání s vámi, ať už na našich stránkách, nebo na jedné z našich akcí ve vašem městě.Daniel Dobrý

Zakládající člen a organizátor Student TIM na Filozofické fakultě MU v Brně. Specializuje se na brand stránku projektu a jeho propagaci. Je hlavním programátorem webu a organizátor Freak Show a Grave Night. Mimo jiné ale pracuje na audiovizuálním projektu Imuzak.

David Harrer

Zakládající člen Student FF anglického jazyka a literatury na Ostravské univerzitě. Specializuje se na reportáže a novinky ze světa gotické subkultury. Kromě toho se věnuje produkci elektronické hudby v kapele Plague Called Humanity.

Burijan Vít Trčka

Organizátor Organizátor kulturních akcí s cyberpunkovou a post-apokalyptickou tematikou. Je také pořadatelem každoměsíční akce Body Beat v Praze. DJ, skladatel, audiovizuální experimentátor, grafik.

Lucy BladeRain

Organizátor a konzultant Fetish, pin-up a cosplay modelka, moderátorka, performerka, zakladatelka akce Fetish Fever Brno na volné noze. Mimo jiné se věnuje návrhářství originálních designů kostýmů ale i doplňků.

Martina Bellovičová

Organizátor Hlavní organizátorka Brněnských akcí se subkulturní tematikou, jako je například Clubbers Die Younger, Nemám páru nebo Danse Macabre. Mimo jiné je členkou první steampunkové kapely s názvem Clockwork Animals.

Candy Teru

Náborář Alternativní shibari a cosplay modelka. V Obscure Freaks se věnuje především práci na modelingovém projektu Freak Dolls. Mimo jiné provozuje kadeřnický salon Teru the Hairstylist.

David Frydrych

Organizační asistent Pražský člen projektu Obscure Freaks který má na starost BDSM koutek akce Body Beat. Pražský fetish model, spanker a rigger. Na české fetish scéně se pohybuje zhruba pět let a již dva roky se věnuje také organizaci tématických BDSM akcí.