Freak Show je každoroční akce, jejímž cílem je vytvořit jedinečnou atmosféru, která se nese v duchu BDSM a nekompromisní elektroniky. Se svou pětiletou tradicí se akce snaží neustále posouvat dál. Program může nabídnout řadu obskurních vystoupení i prostor pro BDSM hrátky. Akce zahrnují i workshopy například z oblasti shibari nebo spankingu.

Hlavním bodem letošní Freak Show bude vídeňská kapela Massenhysterie. Ta kombinuje prvky dance-popu s nejrůznějšími druhy žánrů jako je například EBM, Industrial nebo Hip hop. Mezi potvrzené vystupující patří například i fetish/cosplay/pin-up performerka a organizátorka akce Fetish Fever Brno Lucy BladeRain spolu s její oblíbenou stage partnerkou jménem Claudia OnCloud. Jako další zde vystoupí i fetish modelka LilitheAlice. Tu můžete znát napříklat z přehlídek Prague Fetish Weekend nebo Other dress a je jednou z pravidelných vystupujících v nočním klubu Goldfingers Prague. Dočkáte se i vystoupení shibari performerů Frydazz, Aoki Gahara nebo MOgirl Loo. Loo však nebude jediná MOgirl která na akci bude a během večera budete mít šanci, se setkat i s dalšími modelkami časopisu MOmag jako je například Debii, Libuška nebo Dia. V rámci této akce představíme také nový projekt značky Obscure Freaks s názvem Freak Store. Tento projekt vznikl ve spolupráci s firmou MorsArt s.r.o. Klade si za cíl změnit pohled na trhu s erotickými pomůckami, konstruováním a výrobou originálních produktů. E-shop se zaměřuje na specifický sortiment orientovaný na S/M produkty v ČR. Jeho hlavním cílem je odkrýt kouzlo, které se skrývá za oponou BDSM komunity. Vychází z přesvědčení, že současný trh nenabízí to, co by mohl.


V pátek 24. dubna se otevřou dveře klubu Melodka. Vstup bude umožněn pouze návštěvníkům splňující dress code. Ten naleznete v pravidlech akce. Vstupenky za zvýhodněnou cenu lze zakoupit v klubu MorsArt. Upozorňujeme, že tato nabídka je časově omezena. Na všech akcích platí bezvýhradně pravidla SSC a mimo autorizované fotografy je zde zakázáno pořizovat. Vstupné však bude dostupné po celý večer na místě konání akce za cenu 200 Kč.