Modelka: Candy Teru Fotograf: Marco Brož
  1. Jak dlouho se už věnuješ modifikacím? 

První piercing byl samozřejmě od nějaké kamarádky na střední. Potom můj mozek naštěstí zapnul a počkala jsem se zbytkem do osmnácti let.

  1. Máš něco dalšího v plánu? Ať už jde o piercing, tetování nebo něco jiného?

Kérky a to všude! Určitě jsem ještě neskončila ani s obličejem. O další modifikace se zatím moc nezajímám, jsem baba co se týče jehel nebo skalpelu.

  1. Jaký typ práce vykonáváš, případně kde pracuješ?

Podnikám jako kadeřnice v mém salonu Teru the Hairstylist.

  1. Jak na tvé koníčky reagují v práci, byl někdy nějaký problém?

Jelikož bydlím v hodně maličké vesnici, kde se zastavil čas před 30 lety, tak není úplně snadné udržet si zákazníky. Záleží hodně na tom, co o mě lidi „roznesou“, ale v základě se snažím být vždy sama sebou a lidé si toho dokážou vážit, ostatně, chodí ke mně na vlasy, ne na koukání. (smích)

  1. A co na to doma? Partner/ka nebo rodiče, jsou s tím v pohodě?

Moje maminka mě podporovala už od prvního tetování, protože byla ráda, že jsem se rozhodla být sama sebou. S přítelem jsme se zase díky tetování seznámili, protože jsme tady u nás na vesnici asi jediní, kteří se o tetování a kulturu okolo ní zajímají.

  1. Často se lidi tobě podobní dostanou i do BDSM komunity. Jak jsi na tom ty?

V BDSM komunitě se už pohybuju třetím rokem, kdy jsem začala objevovat svoje hlubší touhy. Ještě pořád mám ale spoustu cílů spíše před sebou. 

  1. Co tě baví ve volném čase?

Jsem celkově workoholik, takže volný čas musím zaplnit čímkoliv, co jde. Od dvanácti let se věnuju cosplayi, který většinou spolkne všechen můj čas. Když zrovna ne, máme s přítelem značku oblečení, kam šiju postroje, ručně maluju nebo pomáhám s návrhem. Když mi ale i tak zbyde nějaký čas, zavřu se se sluchátkama k nějaký gamesce.

  1. Co se týče BDSM, co je pro tebe už fakt moc, kde je tvoje hranice?

Jak už jsem zmínila, moc bolest nezvládám. Sice zvládnu nechat se škrtit do bezvědomí, a ještě Ti pak poděkuju, ale spankem u mě nepochodíš. Piss a podobné taboos jdou u mě taky mimo hru.

  1. Věnuješ se shibari a pokud ano, jak dlouho?

První shibari jsem vyzkoušela asi před 4 lety s Bugtcherem. Od té doby jsem si prošla pár dalšími velkými sessions, kde jsem se bohužel přesvědčila o tom, že nejsem schopná věřit riggerům (díky špatné zkušenosti) a tak jsem se začala vázat sama jako samouk. Trvalo mi pak asi jen půl roku, než jsem si pořídila domácí shibari závěs.

  1. Čím bys ráda nalákala fanoušky na tvůj profil?

Rozhodne se se mnou nebudete nudit, často měním vzhled, takže jsem tak dvacet žen v jedné. Jsem otevřená všemu novému a věnuju se hromadě věcí, včetně tvorbě oblečení, cosplayi, hraní, shibari a svým květinkám, ale taky si ráda proste zapařím. Jsem těžce závislá na Star Wars a mimo jiné taky pořádám své vlastní malé BDSM akce. Tak třeba najdeme společný slovo!