Reportáž

Slavěna Albastová na Love me harder

Minulou sobotu se na brněnské Flédě uskutečnila první akce s názvem Love me harder, kterou moderovala Slavěna Albastová. Moravská matka všech klubů tak hostila událost, která se odvážně pyšnila popiskem, že se jedná o jedinou akci pořádanou umělci, má za cíl komunitu fetišistů a umělců spojovat a nabídnout netradiční podívanou. Dočkali se návštěvníci slibovaného zážitku? Přečtěte si následující shrnutí a posuďte sami.

Velkým lákadlem byla bezpochyby krásná moderátorka Slavěna Albastová, známá především jako latexová fetish modelka a profesionální domina. Slavěně to na podiu nejen slušelo, ale byla také pohotová, vtipná a vtahovala své publikum do děje.

Na akci Love me harder však objevily i nové tváře. První vystoupení dvojice studentů FAVU s názvem Unspoken Letters mělo působivou uměleckou formu. Jeho protagonisti, Adam a Paulina, kromě svých těl použili i jiná média, fotografii a videopřenos, hráli s naším očekáváním a jejich show otevřela večer neotřelým způsobem.

Druhým vystupujícím byla drobná něžná tmavovláska, Gabriela Povrazníková. Ano, ta dívka, která stála za myšlenkou a organizací celého zvrhlého večera se tu noc vznášela nad našimi hlavami na akrobatických šálách jako sen a zanechala nás v údivu, co všechno se svým tělem pod vysokými stropy Flédy dokáže.

Pokud jste získali pocit, že se vystoupení odehrávala jen v uměleckých náznacích a s tematikou fetishe a bdsm si jen lehce pohrávala, následující show byla pravým opakem. Markýz Bláža, brněnský rigger, si přichystal syrovou podívanou s provazy, bičíky a ďábelskou pomocnicí. Na podiu krásné modelce Vanilce připravili horké chvíle, při kterých si sáhla na dno a diváci byli u vytržení. Bylo fascinující sledovat, kdo statečnou slečnu lituje, kdo si užívá její utrpení a kdo by si s ní nejraději vyměnil místo.

Brněnská akce lákala také na známá jména české shibari scény a tím je bezpochyby Joan von Brook. Tato půvabná dáma si přivedla stejně půvabnou modelku, která pod jejími šikovnými prsty a provazy tála jako led. Jejich show byla smyslná, velice ženská a plná drsné něhy.

Závěr akce patřil taktéž často skloňovanému jménu českého shibari. Byl jím „velký zlý kluk“ Ardent. Ten má ve zvyku trápit křehké dívky nejen v provazech, ale i svou zručností s dlouhým bičem a tentokrát tomu nebylo jinak. Drobná zrzečka zvaná Lištička, půvabně uskakovala, trpěla, a ještě zvládla být vtipná. Někdy nechápu, kde se ta výdrž a síla v těch holkách bere.

Fléda jako prostorný klub nabídla možnost zřízení BDSM hracího koutku, k dispozici byl fotokoutek i prostor na převlečení a dresscode zajišťoval skvělou atmosféru, za kterou patří díky i DJ IceDoll.

Klíčová slova: Reportáž Shibari Love Me Harder Slavěna Albastová Markýz Bláža Joan von Brook Slavěna Albastová Instagram Ardent 18+

| 12. 02. 2022