1. Kdy a jak ses dostala k profesionálnímu focení?

Když mi bylo 15 let, poprvé jsem se setkala s gotickou kulturou a okamžitě mě uchvátila. Začala jsem se tak vyjadřovat. V roce 2013, když mi bylo 20, jsem se seznámila s místním fotografem, se kterým jsme začali spolupracovat. Čím déle jsme fotili, tím více přicházelo nových nabídek od nových lidí a tak se to vlastně rozjelo.

2. Co ti na to říkala rodina? Podporovali tě?

Nikdy mě nepodporovali. Dokonce mi řekli, že nejsem dost dobrá a dost hezká na to, abych se stala modelkou vůbec. To stejně na začátku nebyl můj cíl, takže jsem ani nebyla odrazena, ale od rodiny tato slova bolí. Dnes už to je ale lepší, i když mě stále nepodporují, už jim to tolik nevadí a berou to za součást mého života.

3. Setkala ses někdy s negativními slovy na tvou osobu kvůli tomu, co děláš?

Setkávám se s ní poměrně často. Hlavně od lidí, kteří tomu nerozumí, ale přijde mi to zábavné, už to nějak neřeším. Zkrátka to patří k mé práci.

4. Jak moc tě v životě ovlivňuje hudba? A co posloucháš?

Můj život ovlivňuje opravdu hodně. Hudba mi většinou slouží i jako inspirace pro nová focení. Jsem otevřená všem žánrům hudby, pokaždé je nálada na něco jiného. Obzvláště ale poslouchám metal, metalcore a post-hardcore.

5. Myslíš si, že jsi dorazila na svůj vrchol nebo se stále můžeš posunout výš?

Nemám pocit, že jsem na vrcholu. Vždy to může být lepší a pokaždé se zlepším jako umělec i jako člověk.

6. Co děláš ve volném čase?

Jsem velmi zběsilý člověk. Rád vyrábím čelenky, oděvy, kostýmy, rekvizity. Stále jsem i ve volném čase dost tvůrčí. Ráda experimentuji s barvami na tělo.

7. Byla jsi už někdy v České republice?

Bohužel jsem ještě Česko nenavštívila, ale slyšela jsem, že Praha je úchvatné místo! Snad se letos nebo příští rok dokopu a navštívím Vás!

Díky moc za popovídání a ať se Ti stále tak daří. Fandíme Ti! I já moc děkuji! A snad se uvidíme.