© obscurefreaks.cz

Foto: Marie Pracnová Photography
Model: Michelle Bondejčgirl
Logo: Daniel Dobrý

Starý web

Úvod

Informace o projektu


Grave Night je projekt zaměřený především na gotickou subkulturu, zároveň se jedná o stejnojmennou akci spadající pod projekt Obscure Freaks. Vznik Grave Party se datuje k roku 2016, kdy se v Brně konal první pokus o oživení gotické scény a proběhl za podpory několika místních DJs. Hlavní akcí se pak stala Grave Night, která se koná pravidelně v Praze a v Brně. Na webu najdete hlavně rozhovory a novinky ze světa gotické subkultury, případně i aktuality o připravovaných akcích.


Pro aktuality sledujte projekt obscurefreaks.cz na facebooku nebo instagramu.Náhledová fotografie

Novinka | Josefina Dusk - Návštěvník z planety dark pop

Josefina Dusk, zpěvačka, hudební producentka a nový objev na scéně. Bývá jí příhodně přezdíváno "dark popová víla". Ale především je tak trochu záhadou.

Náhledová fotografie

Téma | Vývoj Dark culture a její popularizace

Dnes se podíváme na to, co je to dark culture a jaké má kořeny.

Náhledová fotografie

Recenze | Všechny kočky jsme šedé

Výzkum úzkosti v populární hudbě – tak nějak by se dala označit kniha s názvem Všechny kočky jsou šedé, která vyšla u nakladatelství Paseka, a to příznačně v říjnu roku 2020, v době počínajícího lockdownu.

Náhledová fotografie

Rozhovor | Rozhovor se zakladatelem Infernalismu Sandrem Dragojem

Sandro Dragoj — malíř, spisovatel a básník, kterého jen tak někdo nepřehlédne. Založil uměleckou skupinu Infernalismus a spolupracuje s podnikem Dark Velvet Cafe Bar & Absinth club jako kurátor.

Více článků

Kontakt

Zjistit více informací