Zajímáš se o provazy a chybí ti v okolí místo, kde bys mohl/a nerušeně rozvíjet své dovednosti, seznámit se s komunitou, poznat nové přátele a dopřát si zážitky na zcela nové úrovni? 

Na ty z vás, kteří žijete v Brně nebo jeho okolí, se usmálo štěstí. Od roku 2022 zde totiž funguje zbrusu nové shibari studio pod rošťáckým jménem Bad Reputation.

Jeho zakladatel Markýz Bláža si dal za cíl vytvořit důstojný prostor jak pro nováčky, kteří chtějí svět shibari poznat a něco se naučit, tak pro zkušené riggery, modelky i modely, kteří hledají inspiraci, nebo se touží poznat s novými lidmi a sdílet své dojmy a zkušenosti v útulné přátelské atmosféře.

Bad Reputation Studio, ilustrační foto

Co se v Bad Reputation děje?

V Brně na nudu už jen tak nenarazíš. Týden co týden na tebe v Bad Reputation čeká rozmanitý program.

Především ti méně zkušení (ale i každý, kdo se rád učí novým věcem) ocení pravidelné workshopy na různá téma, které se konají každý čtvrtek a o víkendech. 

Workshopy provází buď sám Markýz Bláža nebo George Rope, kterého si můžeš znát i z minulého ročníku Freak Show. Narazit tu můžeš ale i na hostující lektory, aby přispěli svými znalostmi do vínku.

Pravidelné vázací setkání pro každého

Dvakrát týdně (úterý a pátek) můžeš dorazit na volný rope jam, kde se můžeš vyřádit na vybavení, které je ve studiu k dispozici, hodit řeč s dalšími dorazivšími, nebo se jen kochat, inspirovat se, nasávat atmosféru.

Tím ale repertoár eventů v Bad Reputation nekončí. Těšit se zde můžeš i na nejrůznější play parties na BDSM a fetiš témata, přednášky i vystoupení. Prakticky není možné, aby se program netrefil i do tvého vkusu.

Kdo je v Bad Reputation Studiu vítaný?

Pokud miluješ shibari, bondage nebo BDSM obecně, věz, že v Bad Reputation čekají i na tebe. A to i přes to, že jediné co zatím zvládneš uvázat, jsou tkaničky u bot.

Pokud máš zájem zajít na nějaký workshop, ale schází ti partner, se kterým bys svůj skill mohl rozvíjet, i s tím ti organizátoři Bad Reputation mohou pomoc. Stačí se ozvat a oni ti pomůžou vhodný protějšek najít.

Teď už zbývá zodpovědět jedinou otázku, a sice 

Bad Reputation Studio, ilustrační foto

Kde Bad Reputation Studio najdeš?

Tenhle novopečený ráj provazů se nachází v centru Brna co by kamenem dohodil od obchodního centra Velký Špalíček. Kalendář akcí nalezneš na www.badreputation.cz. Najdeš tam také rezervace na workshopy, tipy, co si vzít na event sebou a můžeš si především pročíst pravidla, jak se na akcích a v prostorách studia chovat tak, aby ses tam ty i ostatní zúčastnění mohli cítit bezpečně a pohodově.

Určitě ti ale doporučujeme sledovat studio na sockách, kde si můžeš studio prohlédnout na fotkách a také kontaktovat lektory ohledně případných otázek. 

Facebook: Bad Reputation - Shibari studio Brno

Instagram: badr__studio