Ahoj Emo. Začněme trochu zlehka. Co je tvou náplní, posláním?

Upřímně, ještě nevím co je mým posláním, to ještě zjišťuji. Zatím jsem ráda, že bavím lidi a dělám kontent na instagramu. Mluvím o věcech, o kterých se jinak nemluví, které jsou tabu a snažím se je normalizovat.

To, že máš úspěšný onlyfans rozhodně netajíš. Kdy jsi s tím začala a jaký byl tvůj motiv?

Ano. Mám onlyfans a netajím se tím. Podle mě to není vůbec věc, za kterou by se měl člověk stydět. Celkově si myslím, že každá sexwork je v pohodě, je-li bezpečná. Založila jsem si ho asi před rokem a půl. A můj motiv? Jsem mladá, mám hezké tělo, nebudu to dávat zadarmo na instagram, tak to hodím na OF za peníze (směje se)

Jaké byly reakce blízkých, když jsi s tím začala?

Reakce mých blízkých byly pozitivní. Já mám ve svém okolí lidi otevřené, kteří nesoudí a rozumí mi, takže mě podpořili a byli takoví že, yes, když mi to vydělá peníze, proč ne. Byli i takoví, kteří úplně nesouhlasili, ale tolerují to. Samozřejmě i hejteři, ale mně záleží na názoru mých blízkých. Ostatní neřeším.

Jaký máš názor na sexwork obecně?

Sexwork je pro mě normální práce jako každá jiná, pokud je bezpečná a člověk je ztotožněn s tím, že to dělá. Když to dělá člověk proti své vůli z nouze pro peníze, tak to podle mě není správná cesta.

Jaká byla nejbizarnější nabídka za peníze, kterou jsi dostala?

Asi nabídky na reálný sex za peníze. Jeden chlapík mi zase nabídl, že chce být můj otrok za peníze a sponzorovat mě. Věci spojené s reálným setkáním, to vůbec. Chcete-li vidět mé nahé tělo, tak klidně ale virtuálně a zaplaťte si.

V kontroverznosti a posouvání hranic jsi expertka. Co je věc, kterou bys už rozhodně neudělala? Co už by bylo přes?

To neumím upřímně říct. Jednou jsem taková, že bych něco nikdy neudělala a pak mi přepne a udělám to, takže nějakou hranici nemám, ale rozhodně bych nikomu neublížila. Pokud by to mělo být spojeno s ubližováním někomu, to bych neudělala.

Skladba „Skromná“ sklidila velký mediální úspěch a čísla. Jak ses vyrovnávala s různými reakcemi? Pochopili tě lidé?

Ano „Skromná“ sklidila velký úspěch a zároveň velmi mnoho negativních ohlasů. Vyrovnaná jsem s tím překvapivě v pohodě, nakolik v soukromém životě mi záleží jen na názoru mých blízkých. V reálném životě mi nikdo nevynadal a na internetu se to děje denně, takže jsem zvyklá. Moji kamarádi mě samozřejmě podpořili a chápali. Otec byl takový že, „proboha tohle je co?“ Ale nic s tím neudělá a toleruje to.

Plánuješ ještě vydat nějaký track?

Já jsem velmi spontánní. Původně jsem plánovala jen „Skromnou“ z recese. Proč by jen muži měli rapovat o tom, kolik mají peněz a kurev a jak jsou úspěšní? Jak na to bude reagovat okolí, když o tom bude rapovat žena? Pokud mi zas přepne, možná mě napadne něco bláznivého zase, ale to je ještě ve hvězdách.

Jaké jsou tvé nejbližší cíle? Co od tebe můžeme očekávat v budoucnosti?

Znovu rozjet youtube, onlyfans, možná nějaký nový merch, být aktivní na instagramu a bavit lidi. Prostě dělat sociální sítě a užívat si života. Já dělám věci, jak přijdou a jak mě napadnou. Možná mě za týden napadne obrovský projekt, na kterém budu dělat nejbližší rok. Já jsem takový „hustler“. Ale co můžete očekávat určitě, je kontroverze, moje pěkná tvář a mé přijebané storky, kde jsem ožralá jako píča.

Díky moc za rozhovor. Chtěla bys našim čtenářům ještě něco sdělit?

Jděte si za svým snem, i když je to klišé. Žijeme jen jednou a určitým způsobem bojujeme s okolním světem všichni, tak proč se zbytečně trápit omezenými názory těch, kteří si za svým snem nikdy nešli a celý život jen mrzutě kritizují.

EMA LACOVÁ - SKROMNÁ (Official Video)

Mrkněte i na její instagram nebo onlyfans. Přečíst si můžete i naše další rozhovory, například s účinkujícími naší nadcházející fetish párty Freak Show, jako jsou BDSM/goth modelka LilitheAlice, upíří královna Dark Ophelia či rigger George Rope.