Mohli byste se na úvod představit? 

Jsme zvrhlý pár z Brna, který ve volném i nevolném čase rád prasí. Vážeme, bijeme, hrajeme a u toho se nahráváme nebo fotíme. 

V soukromém životě jste partneři či si jen rozumíte v BDSM oblasti?

V BDSM oblasti náš vztah začal a tím, že jsme si tam rozuměli velice dobře, to postupem času přerostlo v partnerský vztah. Když narazíte na někoho, kdo má stejně zvrhlé myšlení a doplňujete se tak k němu máte blíž a blíž a pak se rozhlédnete a jste ve vztahu.

Jak jste vlastně se seznámili a co vás vedlo k založení projektu „Kinkyloove”?
Naše první setkání bylo na shibari focení. Puresoul chtěla nějaký pěkný tematický fotečky na Insta a přes společné známe mě oslovila. Po menších domluvách jsme zafotili, na revanž jsme dali prožitkovou session. Byla první session, druhá, třetí a pak už to šlo rychle. Náš vztah gradoval a teď jsme tam, kde jsme.

Rádi tvoříme a naši společnou tvorbu prezentujeme na Insta, ale vzhledem k restrikcím a omezení pravidly Instagramu vznikla myšlenka to posunout kousek jinak. Na základě toho vznikl společný projekt Kinkyloove, kdy jsme přešli na platformu OnlyFans, kde se můžeme více otevřít a víc vyřádit. Projekt je čerstvý, ale chtěli by jsme ho budovat a nabalovat na to další věci. 

Jsou nějaké disciplíny, které jsou již za vašimi hranicemi?

Máme velice otevřenou mysl a hranice posunutý dost bokem. Jsme pro každou špatnost. Já jsem sadista a mám rád trápení v provazech, tak i mimo ně. Puresoul není masochistka, takže bolest používám jako utrpení nebo trest, má raději prasečiny ve stylu krve, hraní rolí, rimmingu apod. Dále například footfetish, pro to máme slabost oba.
Už na začátku jsme se shodli na dvou bodech, pro které nejsme a to je fekál a zvratky. To jsou zatím naše hranice přes které nechceme.

Kam byste se chtěli do budoucna posunout? Kladete si nějaké cíle?

Nějaké plány do budoucna určitě máme, ale jsme na začátku a nechceme to zakřiknout. Každopádně cílem je vždy si to užít a hlavně bezpečně, bez trvalých následků na těle i na duši. 

Kvůli čemu přezdívka shibari_secret? Nacházíte v provazech něco tajemného?

Secret je moje přezdívka už od základky a chtěl jsem ji zachovat i v shibari světě, proto propojení shibari_secret. Instagramu jsem se vyhýbal jako čert kříži, ale přibližně před třemi měsíci jsem se nechal ukecat a založil jej pro blízký okruh známých, kde jsem prezentoval shibari a úchylné choutky v rámci insta možností. Baví mě tvořit a jsem rád, když to lidi baví, když se to líbí, popř. inspiruje. Z okruhu blízkých se po jednom virálku stala větší fans základna, tak jsem to zachoval a pokračuji v tom.

Tajemno vystihuje spíše mě než to, co nacházíme v provazech. V provazech nacházíme spíše určitý aspekt sebevyjádření.

Zlobení je baví

Co byste doporučili lidem, co chtějí s spankem či shibari začít?

Doporučil bych najít někoho, kdo má stejné choutky, ať se můžete společně rozvíjet, to je základ. Pak to chce vůli učit se. Nastudoval bych zejména bezpečnost a techniky, na to se pak nabalují další věci. Určitě bych doporučil navštívit nějakou akci tohoto rázu, kde můžete pokecat s lidmi z praxe, pochytat nějaké tipy, rady, ispiraci. Do Shibari mi hodně daly workshopy (Praha- Subspace studio, Brno workshopy nebo ropejamy na Domečku). Spank jsem spíš samouk, ale i na toto téma jsem absolvoval pár workshopů, tady to chce spíš vlastní praxi a dobrého parťáka. Ne každý se nechá dobrovolně zesekat do krve.

Co vám shibari přináší? Co při vázání prožíváte?

 Shibari a obecně prasení nám přináší potěšení, radost, relax, uspokojení. Jak kdy, záleží na rozpoložení, náladě, konceptu hraní apod.
Při vázání nebo hraní záleží na mě, na co mám náladu a podle toho  to pak Puresoul prožívá. Je to různé, podle scénáře to může být utrpení, strach, úzkost nebo naopak vzrušení, uvolnění, uspokojení, nejlépe však kombinace, od každého něco.

Co mohou od vás návštěvníci nadcházející Freak Show očekávat?

Pokud se za námi přijdete podívat do BDSM koutku, tak se můžete těšit na good vibes. Naše hraní má v sobě určitě sexuální napětí, tvořivost, odvážnost, hrubost, která se střídá s jemnou eleganci. Plus kousek naší zvrhlé lásky, která to vždy dokoření. 

Díky za rozhovor, máte ještě nějaký vzkaz pro čtenáře webu obscurefreaks.cz?

Buďte zvrhlí. Přijďte podpořit a pobavit se.

„V provazech nacházíme určitý aspekt sebevyjádření“

Obscurefreaks.cz děkuje za rozhovor a čtenářům doporučujeme prohlédnout si tvorbu tohoto unikátního páru na Instagramu.


Freak Show 2023 se blíží!

I tento rok se bude brněnská Melodka lesknout latexem a ve vzduchu bude cítit žhavá nestoudnost. Čekají vás nevázané shibari vystoupení, neo-burlesque show i tradiční BDSM koutek pro všechny, kteří rádi zlobí.

O vaše uši se postará bohatý zástup DJs, kteří budou z repráků valit rytmy dark electra, dance, rave i syrového industrialu. Rozhodně je na co se těšit!

Označ se na stránce události Freak Show - Friday | Brno 2023 nebo sleduj obscurefreaks.cz a buď v obraze o všech novinkách.

Některé vystupující můžeš znát ze starších ročníků nebo našich rozhovorů. Třeba fotografku a milovnici provazů Aoki Gaharu, spankera a riggera Frydazze nebo princeznu latexu Lucy BladeRain, která vás provázela minulým ročníkem.