Rozhovor

Frydazz: Nejvíc mě berou stopy rozsekanejch zadků

David Frydrych AKA Frydazz je jedním z Pražských členů projektu obscurefreaks.cz, který má na starost BDSM koutek každoměsíční akce Body Beat. Pražský shibari/fetish model (Simon-O latex a Uniporn), spanker, rigger a 100% switch. Na české BDSM/fetish scéně se pohybuje zhruba šest let a již čtyři roky se věnuje také organizaci BDSM akcí.

1. Díky, že jsi si našel čas na rozhovor a asi bych začal první otázkou na odlehčení. Jak se ti vede?

Není vůbec zač, jsem v jednom kole ve všech ohledech, což je pro mě ideální stav. Bude to jaro plný změn a novejch příležitostí.

2. Jak jsi se dostal k shibari?

Bondage mě zajímala odjakživa, ale spíš to bylo takový to industriálnější pojetí, lešenářský trubky, žabky, šrouby, šukací stroje a tak. Shibari jsem více propadnul po návštěvě pražského Rope Spiritu, zaujala mě na tom paradoxně ta romantika, jestli vůbec vím, co to slovo znamená (smích).

3. Ve světě shibari raději vážeš nebo se necháváš vázat? A co více preferuješ?

Původně jsem plánoval více vázat, ale osud to chtěl nejspíš jinak. Po tom, co jsem měl možnost si střihnout rope suspension s Bugtcherem, kdy jsem se dostal v provazech poprvé do vzduchu, rovnou hlavou dolů, se ze mě stal celkem Ropebunny. Nejsem úplně gymnastka, ale jsem z těch přirozeně pružnějších. Spolupracoval jsem s několika služebně staršími riggerkami a jednou mě v rámci Prima Love Day povázal i GNBY. Celou dobu se snažím i vázat, ale vzhledem k tomu, že mám prý tzv. „pasivní skill“ dělat z původně „submisivních" děvčat „dominy", tak jsem vždycky tak nějak skončil svázanej já. Často to tak bylo i u mejch partnerek a to vlastně ani pořádně nevím, čím to, asi že jsem je naučil ten single column tie. 

4. Co tě zajímá ve světě BDSM, kromě shibari?

Tady jsi se mě spíš měl zeptat, co mě nezajímá, je totiž opravdu hodně věcí co mě zajímaj a většinu z nich už jsem si i vyzkoušel. Jsem hodně na B a SM, na DS už méně.

5. Jaký je tvůj oblíbený nástroj na spank a který nástroj bys nedoporučoval začátečníkům? 

Můj oblíbenej nástroj je s naprostou jistotou rákoska, ať už dávám nebo dostávám, a oblíbil jsem si i tawse, který už jsem zase někde ztratil. Začátečníkům bych určitě do ruky nedal dlouhej bič, na ten se v blízký době chystám já.

6. Co si více vychutnáváš, spank či shibari? A řekni i důvod.

Nejvíc si to vychutnám dohromady, ale kdybych se měl rozhodnout, tak určitě spank. Nejvíc mě berou stopy a miluju se dotýkat rozsekanejch zadků. Zkrátka, když prdel topí jak Petry u tvý prabáby na vesnici.

7. Jak bys popsal nováčkům akci Body Beat vlastními slovy?

Zkrátka mutant friendly párty, kde si můžete zatančit v rytmu hroutících se továrních hal, shlédnout zajímavá představení od tanečních vystoupení až po věšení na háky a v neposlední řadě si trochu zařádit nebo se něco přiučit v našem BDSM koutku.

8. Viděl jsem fotografie, kde pózuješ na fetish akcích v latexu. Co se ti na latexu líbí? A nosíš i oblečení z jiného materiálu, např. z kůže? 

Latex je skvělej materiál a dost mě baví. Líbí se mi ho mít na sobě i na dotek. Jediný, co se mi nelíbí je, že v zimě je v něm hrozná zima, ale kdykoliv jsem ho na sebe vzal na zimní nebo podzimní akci, tak se naštěstí vždycky na cígu našel dostatek zahřejvačů. Užívám si různý materiály a různý kostýmy, kůže je samozřejmě taky můj oblíbenej matroš. Na přehlídkách mě nejvíc bere catwalk jako takovej. V podstatě je mi jedno co mám nebo nemám na sobě, na mole jsem prostě jako doma.

9. Čeho se u tebe mohou návštěvníci akce Freak Show dočkat?

Rozhodně se budu návštěvníkům věnovat, obzvláště těm nezkušenějším, ať už v BDSM koutku nebo na Freak Night. Dočkáte se dozajista toho, že mě to fest zabolí. No a možná přijde i kouzelník.

10. Závěrem, našlo by se u tebe něco, o co by ses mohl se čtenáři webu podělit?

Rád se podělím o všechno. Jestli ze mě chcete kus, vidíme se na akci. Předsudky a předposranost nechte doma. Těším se na Vás. Kdyžtak mrkněte na můj Instagramový profil @frydazzone, a pokud by vás něco zajímalo, pište na Direct.

Klíčová slova: Rozhovor Shibari Bdsm Bugtcher Rigger Rope bunny Obscure freaks

Fotografie redaktora George Rope | 01. 03. 2022