Dva večery, dva kluby, dvě nezapomenutelné akce, jedna vstupenka. To je letošní brněnská Freak Show, událost kombinující BDSM témata s alternativní elektronickou hudbou. Letos návštěvníkům nabídne i řadu queer a fetish vystoupení, workshopů z různých oblastí BDSM a samozřejmě i oblíbený prostor pro hrátky.

Freak Show je letos rozdělena do dvou večerů, a to na pátek 25. března v klubu MELODKA (Kounicova 685/685/20 Brno-střed-Veveří, Veveří, 602 00 Brno-střed), a na sobotu 26. března v klubu UNREAL STUDIOS (Výstaviště 405/1, 647 00 Brno-střed-Pisárky).

Ohlédnutí za minulými ročníky, © Tomáš Loukota

25. březen - Freak Show

Hlavní páteční večer zábavu rozproudí slovenská vycházející hvězda drag scény Slaytiina s, a tady si dovolíme citovat, „tím nejšílenějším hudební vystoupením, co kdy Česká republika zažila. Bude to tak crazy, že to určitě nebude vhodné pro slabé povahy.“ Slaytiiina totiž na naší Freak Show oslaví narozeniny.

Všem návštěvníkům akce vzkazuje, ať se odvážou a oblečou se co nejvýstředněji a zaručuje, že se s ní nikdo nebude na akci nudit. Dalším hudebním zážitkem bude vídeňský projekt Jo Hysteria, kombinující prvky dance-popu s dalšími žánry.

Tím ale výčet performerů ani zdaleka nekončí. Na Freak Show přivítáme i fetish modelku a performerku LilitheAlice (LatexVogue) a o shibari vystoupení se postarají George Rope a jeho modelka Alexinropes. Těšit se můžete také na burlesque vystoupení Dark Ophelie a Aoki Gahara předvede svou self-suspension art performance.

Freak Show poster

26. březen - Freak Night

Druhý večer se o zábavu na Freak Night postará Secret_shibari & Pu.reso.ul jako duo Kinkyloove nebo spanker a rigger Frydazz (Body Beat), kterého můžete znát především jako modela značek s BDSM tématikou Simon-O nebo Uniporn fashion.

Oběma večery navíc budete provázeni hudbou skvělých DJ’s mezi něž patří DJ HARSHER, ale i stálice brněnské scény DJ Ice Doll. Afterparty večera se pak ujme DJ Lemonwhore, který si radostně plave světem plným breakbeatů a acid-house techna.

A co dělá Freak Show tak jedinečným zážitkem?

„Dle mého osobního názoru se akce tohoto typu České republice vyhýbají. Našim cílem je pořádat akce jinak, než je zde zvykem. Inspiraci primárně čerpáme ze zahraničí. Cílem naší vlajkové akce Freak Show je vytvořit jedinečnou událost, jež bude zaměřena na téma fetiše a berlínského techna. Program může nabídnout řadu obskurních vystoupení a undergroundovou elektronickou hudbu.“ 

– Daniel Dobrý pro magazín MOmag.cz

Ohlédnutí za minulými ročníky, © Tomas Loukota

Freak Show je skvělou párty pro všechny, které zajímá svět alternativ, undergroundu a BDSM. Mezi návštěvníky budou jak staří undergroundový mazáci, tak úplní nováčci. Akce je tedy otevřená všem bez rozdílu, a navíc se v jejím průběhu budete moct i něco přiučit na menších workshopech. Nicméně povinností všech je dodržovat pravidla SSC – tedy vše jen se souhlasem, bezpečně a s rozumem. Druhou noc od osmi až do desíti hodin zároveň můžete využít možnost nechat se otestovat na různé pohlavní nemoci díky spolupráci s projektem Rozkoš bez Rizika.

V rámci zachování atmosféry bude po oba večery platný dress code, o jehož pravidlech se více dozvíte zde. Akce je bezpečným místem pro osoby jakékoliv identity a vystupování a na všechny vaše stylové kreace se velice těšíme! Dejte tedy průchod vašim nejtemnějším vášním a přijďte si užít víkend plný nevšedních zážitků.

Kdo vás oběma večery provede je zatím ponecháno v tajnosti, ale nebojte se, bude to významný host, na kterého se určitě můžete těšit. Tak nečekejte a kupte si lístek a STAY FREAK!